Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Стартап-школа Sikorsky Challenge запрошує!

 Осінній сезон нашої стартап-школи традиційно розпочинається після завершення Фестивалю Sikorsky Challenge. 

Запрошуємо, друзі, на навчання за програмою "Практика запуску стартапу"!

Це буде вже третя група в цьому році. Весною навчання за спільною програмою нашої стартап-школи з університетом Шеффілду пройшла група учасників зі всієї України, а переможці у серпні відвідали Шеффілд і презентували свої проєкти  британським інфвесторам. Друга літня стартап-школа охопила студентів КПІ, які потім взяли участь у  цьогорічному Фестивалі Sikorsky Challenge .

Доєднуйтесь! "Придумати ідею просто. Складно її реалізувати “, – наголошував Гай Кавасакі, співзасновник Alltop. Тренери нашої стартап-школи допоможуть вам реалізувати ідеї - дадуть необхідні знання з інноваційного підприємництва та навички з розбудови інноваційних ідей, продуктів, послуг! 

Початок навчання - 28 листопада 2023 року

Навчання безкоштовне.

Формат проведення - онлайн

Детальніше про навчання та програма - https://www.sikorskychallenge.com/startup/

Реєстрація - https://www.sikorskychallenge.com/forma/Коментарі