XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Стартап-школа Sikorsky Challenge запрошує!

 Осінній сезон нашої стартап-школи традиційно розпочинається після завершення Фестивалю Sikorsky Challenge. 

Запрошуємо, друзі, на навчання за програмою "Практика запуску стартапу"!

Це буде вже третя група в цьому році. Весною навчання за спільною програмою нашої стартап-школи з університетом Шеффілду пройшла група учасників зі всієї України, а переможці у серпні відвідали Шеффілд і презентували свої проєкти  британським інфвесторам. Друга літня стартап-школа охопила студентів КПІ, які потім взяли участь у  цьогорічному Фестивалі Sikorsky Challenge .

Доєднуйтесь! "Придумати ідею просто. Складно її реалізувати “, – наголошував Гай Кавасакі, співзасновник Alltop. Тренери нашої стартап-школи допоможуть вам реалізувати ідеї - дадуть необхідні знання з інноваційного підприємництва та навички з розбудови інноваційних ідей, продуктів, послуг! 

Початок навчання - 28 листопада 2023 року

Навчання безкоштовне.

Формат проведення - онлайн

Детальніше про навчання та програма - https://www.sikorskychallenge.com/startup/

Реєстрація - https://www.sikorskychallenge.com/forma/Коментарі