XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Випуск літньої стартап-школи Sikorsky Challenge JUNIOR

20 вересня 2023 року в Центрі Інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікjрського відбулося заключне заняття літньої стартап-школи Sikorsky Challenge Junior.

Навчання студентів КПІ в літній стартап-школі Sikorsky Challenge Junior розпочалось 18 липня 2023 і тривало 2 тижні. Після цього протягом серпня учасники програми консультувались с фахівцями Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та працювали над своїми проєктами спільно з тренерами стартап-школи.

На заключному занятті учасники Sikorsky Challenge JUNIOR презентували наступні проєкти:

1. Health Assist, Ольга Родіонова, 4 курс, ФПМ.

В темпі сучасного життя дуже важко все втримати в голові, а медичні картки з результатами віх обстежень можуть бути розкидані во багатьох установах іноді без можливості до них швидко дістатися. HealthAssist - це мобільний додаток, що допоможе користувачу відстежувати стан свого здоров’я, зберігати всі результати обстежень в одному місці з можливістю підключити до цього процесу необхідних спеціалістів.

2. KPI Wayfinder, команда SDT «Шакальний експрес» (SDT — space design tech) -  Маслянчук Софія, Черних Максим, Нікітцева Катерина, Гусєва Ольга, Бударіна Софія, Тимошенко Анна,  Фірсова Катерина.

"Тема проєкту: Впровадження системи навігаційних та інформаційних вказівників всередині корпусів НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».

Мета проєкту: Розробка дизайну інфопростору, який допоможе відвідувачам орієнтуватися в приміщеннях університету та знаходити потрібну локацію.

Цільова авдиторія проєкту: вступники та їх батьки, студенти, викладачі, співробітники університету, іноземці та інші відвідувачі закладу."

3. MediBook, Красношапка Анастасія (4 курс ФПМ)

Проєкт “Medibook” був розроблений для спрощення процесу слідування за власним здоровʼям для людей, які мають багато захворювань. 

Він представляє собою додаток, який допоможе організувати прийом ліків, запланувати аналізи та відвідування лікарів, а також правильно розробити дієту відповідно до наявних хвороб.

4. Поляна 2.0, команда -  Степанюк Ігор,  Авраменко Аліна,  Горобець Андрій,  Приз Сергій.

Покращення скверу «Поляна» і зміна ставлення до нього.

5. Pocket KPI, Трофимов Даніл, ФПМ

Ідеєю проекту є комунікаційний хаб, що забезпечить активну взаємодію студентів зі структурами університету та студентськими спільнотами.

6. Молекулярно-тепловий лінійний електрогенератор, Дорош Даниїл

Молекулярно-тепловий лінійний електрогенератор - це технологія, яка дозволяє перетворювати тепло речовини у електроенергію. Вона у собі поєднує явище надпровідності, броунівського руху та електромагнітної індукції. Броунівський рух - це коли маленька частинка через те, що її бомбардують молекули газу чи рідини, починає хаотично “трястися”. Якщо замінити таку частинку магнітом та помістити в котушку, яка зроблена з надпровідника, то через електромагнітну індукцію швидкість магніту перетворюватиметься у електричний струм, і магніт сповільниться. Таким чином, магніт перетворить рух молекул в електричний струм, і тим самим охолоджуватиме рідину/газ, у яку поміщена.

За результатами оцінювання членами журі Інноваційного холдинку Sikorsky Challenge переможцями були визначені такі проєкти:

1 місце - MediBook

2 місце - KPI Wayfinder та HealthAssist

Команда Sikorsky Challenge вітає всіх учасників стартап-школи Sikorsky Challenge JUNIOR та  обіцяє всіляку підтримку їх інноваційним проєктам.  

PS Якщо хтось з присутніх не побачив себе на цих світлинах - спробуйте знайти тут 


 

Коментарі