XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Фестиваль Sikorsky Challenge 2023: як це було

 ХІІ Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 на думку багатьох присутніх став найпотужнішим за свою історію - за кількістю учасників та гостей, за тематикою та важливістю панельних дискусій,  за рівнем проєктів та виступів фіналістів, за присутністю іноземних гостей.  


Про те, як відбувався Фестиваль, про переможців, нагороди та перспективи ми докладно писали в своєму звіту  

А тепер ми пропонуємо подивитися сюжет про Фестиваль від команди  КПІмедіа? :) Дивіться та насолоджуйтесь! Це варто вашої уваги!

Коментарі