Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Фестиваль Sikorsky Challenge 2023: як це було

 ХІІ Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 на думку багатьох присутніх став найпотужнішим за свою історію - за кількістю учасників та гостей, за тематикою та важливістю панельних дискусій,  за рівнем проєктів та виступів фіналістів, за присутністю іноземних гостей.  


Про те, як відбувався Фестиваль, про переможців, нагороди та перспективи ми докладно писали в своєму звіту  

А тепер ми пропонуємо подивитися сюжет про Фестиваль від команди  КПІмедіа? :) Дивіться та насолоджуйтесь! Це варто вашої уваги!

Коментарі