XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

КПІ став першим за популярністю з українських університетів в Інтернеті

За Даними uniRank University Ranking (раніше відомий як 4ICU) КПІ став першим у країні за популярністю з українських університетів в Інтернеті. 

Ранжування університетів ґрунтується на незалежних вебометричних показниках з авторитетних джерел. У першій десятці – чотири столичних вуза.

  Рейтинг позиціює себе як неакадемічний, що досліджує якість представлення й популярність ЗВО в інтернет-просторі.

  КПІ останні роки посідає незмінне перше місце за популярністю в інтернет-просторі.

  У першу десятку рейтингу увійшли 4 столичні університети:
 • Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
 • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
 • Національний університет “Києво-Могилянська академія”
 • Національний університет біоресурсів і природокористування України.


Сайт 4ICU (Four International Colleges & Universities) – база даних, що систематизує відомості про навчальні заклади 200 держав. Рейтинг UniRank (4ICU) у 2023 році визначався популярністю і відвідуваністю сайтів 14000 університетів світу (у 2021 році – 13800 ЗВО). Даний рейтинг видається з травня 2005 року. З того часу методологія рейтингу періодично доопрацьовувалася з метою забезпечення кращих результатів.

Поточний рейтинг обчислюється за спеціальною формулою на основі даних наступних веб-метрик:
 • Moz Domain Authority – (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google).
 • SimilarWeb Global Rank – (рейтинг за даними системи Similarweb).
 • Majestic Referring Domains – (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic).
 • Majestic Trust Flow – (потік довіри) визначає силу посилань, які розміщені на сайті.


Коментарі