Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

КПІ став першим за популярністю з українських університетів в Інтернеті

За Даними uniRank University Ranking (раніше відомий як 4ICU) КПІ став першим у країні за популярністю з українських університетів в Інтернеті. 

Ранжування університетів ґрунтується на незалежних вебометричних показниках з авторитетних джерел. У першій десятці – чотири столичних вуза.

  Рейтинг позиціює себе як неакадемічний, що досліджує якість представлення й популярність ЗВО в інтернет-просторі.

  КПІ останні роки посідає незмінне перше місце за популярністю в інтернет-просторі.

  У першу десятку рейтингу увійшли 4 столичні університети:
 • Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”
 • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
 • Національний університет “Києво-Могилянська академія”
 • Національний університет біоресурсів і природокористування України.


Сайт 4ICU (Four International Colleges & Universities) – база даних, що систематизує відомості про навчальні заклади 200 держав. Рейтинг UniRank (4ICU) у 2023 році визначався популярністю і відвідуваністю сайтів 14000 університетів світу (у 2021 році – 13800 ЗВО). Даний рейтинг видається з травня 2005 року. З того часу методологія рейтингу періодично доопрацьовувалася з метою забезпечення кращих результатів.

Поточний рейтинг обчислюється за спеціальною формулою на основі даних наступних веб-метрик:
 • Moz Domain Authority – (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google).
 • SimilarWeb Global Rank – (рейтинг за даними системи Similarweb).
 • Majestic Referring Domains – (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic).
 • Majestic Trust Flow – (потік довіри) визначає силу посилань, які розміщені на сайті.


Коментарі