Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Стартап школа Sikorsky Challenge. Випуск 2022

6 грудня 2022 года закінчилось навчання в нашій останній в цьому році групі. На програму  "Практика запуску стартапу" зареєструвалось 90 учасників із Києва, Дніпра, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці, Кривого Рогу, Полтави, Луцька та Баку.  


Це вже друга в історії нашої стартап-школи група, яка пройшла навчання  в умовах військового часу (перша група 2022) .

У порівнянні з квітнем 2022 умови проведення онлайн-навчання дещо погіршилися - проблеми з електрикою не дозволили більшості взяти участь у синхронному онлайн-форматі, однак ми оперативно викладали записи занять на каналі в Ютубі, щоб вони  були доступні нашим слухачам в любий зручний для них час.

Попри всі проблеми технічного та людського характеру на заключному занятті були презентовані 4 проєкти наших учасників:

  • Микола Герасимчук (КПІ) - "Інноваційна пляшка для приготування коктейлю" (Продукт представляє собою собою пляшку з двома окремими відсіками для концентрату та води. При відкриванні пляшки спеціальний механізм запускає процес змішування і наочно демонструє процес приготування смачного напою. До продукту додаються концентрати напоїв та рецепти приготування) 
  • Віктор Тимчак "Трьохфазний електрогенератор другого покоління"
  • Сергій Митрофанов "Ракетний апарат для транспортування дронів"(Малі габарити та вага дозволять здійснювати пуск ракети носія із стартового пристрою з будь-якого місця суші чи водної поверхні з мінімізацією зон відчуження в момент старту)
  • Ігор Кожушок "Active home - зробимо будівлю живою" - система моніторингу та контролю стану світла, розетки, кондиціонування, опалення, вентиляції, різноманітних датчиків та будь-яких приладів, підключених до електромережі.

Дякуємо всім учасникам цієї групи, які наполегливо працюють над своїми розробками в такий непростий для нас всіх час. 

Тренери і ментори нашої школи готові консультувати вас по всіх питаннях та співпрацювати з вашими проєктами. 

Увага! Другий етап навчання вже розпочався серією майстер-класів 

Наступний майстер-клас - 13 грудня. Заходьте за посиланням та  реєструйтесь.

Чекаємо вас!

Коментарі