Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Стартап школа Sikorsky Challenge. Випуск 2022

6 грудня 2022 года закінчилось навчання в нашій останній в цьому році групі. На програму  "Практика запуску стартапу" зареєструвалось 90 учасників із Києва, Дніпра, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці, Кривого Рогу, Полтави, Луцька та Баку.  


Це вже друга в історії нашої стартап-школи група, яка пройшла навчання  в умовах військового часу (перша група 2022) .

У порівнянні з квітнем 2022 умови проведення онлайн-навчання дещо погіршилися - проблеми з електрикою не дозволили більшості взяти участь у синхронному онлайн-форматі, однак ми оперативно викладали записи занять на каналі в Ютубі, щоб вони  були доступні нашим слухачам в любий зручний для них час.

Попри всі проблеми технічного та людського характеру на заключному занятті були презентовані 4 проєкти наших учасників:

  • Микола Герасимчук (КПІ) - "Інноваційна пляшка для приготування коктейлю" (Продукт представляє собою собою пляшку з двома окремими відсіками для концентрату та води. При відкриванні пляшки спеціальний механізм запускає процес змішування і наочно демонструє процес приготування смачного напою. До продукту додаються концентрати напоїв та рецепти приготування) 
  • Віктор Тимчак "Трьохфазний електрогенератор другого покоління"
  • Сергій Митрофанов "Ракетний апарат для транспортування дронів"(Малі габарити та вага дозволять здійснювати пуск ракети носія із стартового пристрою з будь-якого місця суші чи водної поверхні з мінімізацією зон відчуження в момент старту)
  • Ігор Кожушок "Active home - зробимо будівлю живою" - система моніторингу та контролю стану світла, розетки, кондиціонування, опалення, вентиляції, різноманітних датчиків та будь-яких приладів, підключених до електромережі.

Дякуємо всім учасникам цієї групи, які наполегливо працюють над своїми розробками в такий непростий для нас всіх час. 

Тренери і ментори нашої школи готові консультувати вас по всіх питаннях та співпрацювати з вашими проєктами. 

Увага! Другий етап навчання вже розпочався серією майстер-класів 

Наступний майстер-клас - 13 грудня. Заходьте за посиланням та  реєструйтесь.

Чекаємо вас!

Коментарі