Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Найпопулярніші соціальні мережі світу на початок 2024 року

Лідер ринку Facebook був першою соціальною мережею, яка перевищила один мільярд зареєстрованих облікових записів і наразі має понад три мільярди активних користувачів щомісяця.
  

Meta Platforms володіє чотирма найбільшими платформами соціальних мереж, кожна з яких має один мільярд активних користувачів щомісяця: 

  • Facebook (основна платформа)
  • WhatsApp
  • Facebook Messenger
  • Instagram. 

Ще в третьому кварталі 2023 року Facebook повідомляв про близько чотирьох мільярдів користувачів основного продукту Family щомісяця .

Більшість найпопулярніших соціальних мереж із понад 100 мільйонами користувачів зареєстровані у Сполучених Штатах, але такі сервіси, як китайські соціальні мережі WeChat, QQ або програма для обміну відео Douyin, також отримали популярність у відповідних регіонах завдяки місцевому контексту та вмісту. Популярність Douyin призвела до того, що платформа випустила міжнародну версію своєї мережі: маленький додаток під назвою TikTok .

Скільки людей в світі користуються соціальними мережами?

У 2022 році понад 4,59 мільярда людей користувалися соціальними мережами в усьому світі. За прогнозами у 2027 році ця кількість зросте майже до шести мільярдів, оскільки використання мобільних пристроїв і мобільних соціальних мереж дедалі більше набирають популярності на раніше недостатньо охоплених ринках.

За матеріалами statista


Коментарі