Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Майстер-класи від стартап-школи Sikorsky Challenge

Друзі! 6 грудня 2022 відбудеться заключне заняття в нашій стартап-школі, на якому  учасники поточної групи презентують свої проєкти експертному журі Інноваційної екосистеми Sikorsky Сhallenge. На цьому перший етап нашої з вами співпраці завершиться і ми приступимо до нового етапу.


Цей другий етап розпочнеться серією майстер-класів від наших партнерів.

Запрошуємо всіх вас! 

Розклад Майстер класів

Дата та час: 08.12.2022 16:00 – 18:00 
Спікер: Ігор Пеєр 
Тема: Програма з підготовки, створення, розвитку та масштабування успішних стартапів у галузі інноваційних технологій. 

Програма з підготовки, створення, розвитку та масштабування успішних стартапів у галузі інноваційних технологій. Програма створена на основі вивчення найкращих світових зразків систем підготовки менеджерів інновацій та авторської системи запуску та розвитку стартапів – Prestart Marketing & Business Development.

Інноваційна професійна програма сертифікації є базовим елементом 4-рівневої системи «STARTUP MASTERY», що інтегрує навчання, менторинг, підтримку стартап-спільноти у процесі створення та розвитку стартапів.

Дата та час: 13.12.2022 16:00 – 17:30 
Спікер: Роберт Лі (Інвестор-практик із досвідом роботи у фінансовій сфері понад 8 років. Сертифікований спеціаліст Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України за напрямом «Торгівля цінними паперами». Спікер Біржового університету)
Тема: Чому варто опанувати біржову справу вже сьогодні? Хочете заробляти на фондовому ринку, але нічого в цьому не розумієте? Чому криза — це найкращий час для інвестування. 

Хочете заробляти на фондовому ринку, але нічого в цьому не розумієте? Психологічно страшно та складно починати через кризу? Криза - ваш шанс почати інвестувати та примножувати гроші незалежно від ситуації у світі. Відкладіть паніку, побачте нові можливості та почніть робити те, що принесе прибуток.

Зробіть перший крок в інвестуванні - завітайте на онлайн майстер-клас від Біржового університету. 

Тези для обговорення:
  • Аналіз вашого рівня фінансової грамотності
  • Що таке фондовий ринок та можливості, які він відкриває?
  • Чому варто навчитися інвестувати вже сьогодні?
  • Порівняння інвестиційних інструментів для отримання пасивного прибутку
  • Прогноз по ситуації на фондовому ринку у найближчі місяці
  • Як інвестувати у цінні папери зараз?
  • Фондовий ринок США у 2022 році (перспективні напрямки)
  • Чому криза — це найкращий час для інвестування?
  • Рекомендації, де та як вам опанувати інвесторську майстерність.
Дата та час: 15.12.2022 16:00 – 17:00 
Спікер: Ярослав Ярослвський 
Тема: Фінансування у стартапі. 

Дата та час: 15.12.2022 17:00 – 18:30 
Спікер: Оксана Юрчишин 
Тема: Інтелектуальна власність у стартапі. 

Особливості патентно-інформаційних досліджень. Аналіз. Джерела. Класифікація. Патентний пошук. 

Дата та час: 20.12.2022 16:00 – 19:00 
Спікер: DUST Foundation 
Тема: Екосистема з взаємопов'язаних крипто-продуктів.

Екосистема з взаємопов'язаних крипто-продуктів, спрямованих на полегшення використання криптовалют і прискорення їх масового поширення.

Реєстрація - за посиланням  

Просимо зареєструватись завчасно.

Після заповнення анкети, протягом доби, Вам на пошту прийде повна програма майстер-класів з лінками на кожен із них (про всяк випадок перевірте теку "спам")


Коментарі