Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Практика запуску стартапу. Підсумки.

28 квітня в стартап-школі Sikorsky Challenge завершилося онлайн-навчання за програмою "Практика запуску стартапу".


Це була перша в історії нашої стартап-школи група, яка пройшла навчання за програмою базового курсу в умовах військового часу. Тому ми були неймовірно раді, що змогли організувати та провести навчання для великої групи (102 учасника) з багатьох регіонів України та вдячні нашим учасникам, які "загорілися" інноваційним підприємництвом у такі важкі часи. 

Близько половини слухачів не змогли пройти весь курс в синхронному онлайн-навчанні. На те були різні поважні причини - робота в  теробороні міст, навчальний процес в університетах та  поганий Інтернет в містах евакуації. Тому для них ми викладали записи занять та презентації в ютуб-каналі, щоб вони змогли ознайомитися з ними в зручний для себе час. 

У складі групи приблизно третина учасників мали ідеї та проєкти. Традиційно після завершення навчання учасники презентують свої проєкти перед групою та експертним журі Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge. Але цього разу з причини браку часу в умовах війни презентацій не відбулося. Попри це 7 учасників прийняли рішення взяти участь в XI Фестивалі Sikorsky Challenge, який відбудеться в жовтні 2022. Ми віримо, що неодмінно відбудеться!

Ми домовилися бути на зв'язку, працювати далі над проєктами, консультувати по всіх питаннях, допомагати командам в підготовці матеріалів для участі у Конкурсі стартапів, що пройде в рамках  XI Фестивалю Sikorsky Challenge 2022.

Так що, все йде за планом. Сподіваємося побачити "вживу" наших учасників на цьогорічному Конкурсі стартапів 

І пам'ятаємо - ми не можемо повернутися в минуле і змінити свій старт. Але  можемо стартувати зараз і змінити свій фініш!

Таня Кресан

Коментарі