Як зробити просту відеопрезентацію

Про те, як створювати відеопрезентації, йдеться в статті тренера нашої стартап-школи Валерія Пичка  Відеопрезентація як інструмент залучення клієнтів  

Стартап Винни Пуха

У матеріалі докладно описано, які бувають варіанти відеопрезентацій нового продукту, які слайди обов'язково мають бути присутні в презентації і як слід пояснювати кожний слайд, поради по використанню текстової інформації, запису звукового супроводження, фонової музики, переходів між слайдами, якості відео тощо.

З 26 по 28 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського пройде Конкурс стартапів Sikorsky Challenge 2022. Підготовка відеопрезентаії є обовязковою умовою участі у фіналі конкурсу.

Не обовязково замовляти десь на продакшині складну, насичену відеоефектами презентацію . Це не додасть вам переваг при оцінюванні вашого стартапу. Головне - це якість і унікальність вашого проєкту.

Презентація може бути дуже простою. Це може бути звичайне слайд-шоу з закадровим текстом. Але важливо, щоб в ній були відображені всі основні моменти. У якості шаблону ви можете використати презентацію стартапу "Хмарка",  що був започаткований відомим всім з дитинства інноватором Вініаміном Пухом :)  

І не забудьте подати свій проєкт на Конкурс. Для цього просто заповніть анкету за посиланням https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/ 


Коментарі