Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Стартап-школа Sikorsky Challenge запрошує

28 квітня 2022 було завершено онлайн-навчання за програмою "Практика запуску стартапа".

Це була перша в історії нашої стартап-школи група, яка пройшла навчання за програмою базового курсу в умовах військового часу. Тому ми були неймовірно раді, що змогли організувати та провести навчання для великої групи (102 учасника) з багатьох регіонів України та вдячні нашим учасникам, які "загорілися" інноваційним підприємництвом у такі важкі часи. 

Зазвичай кожного року ми проводимо літню стартап-школу. Але цього року було прийняте рішення сконцентруватись на проведенні XI Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge Україна", в рамках якого пройде традиційний Конкурс стартапів.

Цей Фестиваль буде проведений у другій половині жовтня 2022 та буде присвячений обороні, безпеці та післявоєнній відбудові України. 

Тому навчання в Стартап-школі ми плануємо розпочати 1 листопада 2022 року. 

 Запрошуємо всіх, хто має бажання отримати сучасні скілзи та навички в стартапобудуванні та попрацювати зі своїми ідеями та проєктами.

Програма курсу "Практика запуску стартапа" :

1 листопада 
 • Презентація всеукраїнської мережі стартап-шкіл як головної складової Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» - Інна Малюкова, співзасновник та керівник екосистеми.
 • Вступ до інноваційного підприємництва - Олексій Струцинський, директор Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, тренер стартап-школи

3 листопада - Бізнес-модель. Моделювання бізнес-моделі - Олексій Струцинський

8 листопада - Робота з продуктом. Споживчі властивості. Робота зі споживачами - Олексій Струцинський

10 листопада -Зацікавлені сторони. Презентація проекту - Олексій Струцинський

15 листопада -Фінанси стартапу - Леся Люшенко, тренерка стартап-школи

17 листопада – Маркетинговий план та маркетингові стратегії стартапу. Цифрові комунікації – Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

22 листопада 2022 – онлайн-презентації проєктів учасників експертному журі Інноваційної екосистеми

Навчання - безкоштовне.

Формат проведення залежитиме від воєнної та епідеміологічної ситуації

Час проведення занять: 16:00- 19:00. 

Реєстрація в стартап-школу - https://www.sikorskychallenge.com/forma/

Коментарі

 1. До якого числа можна реєструватися?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день! Реєстрація припиняється за добу перед початком

   Видалити

Дописати коментар