Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Стартап-школа Sikorsky Challenge запрошує

28 квітня 2022 було завершено онлайн-навчання за програмою "Практика запуску стартапа".

Це була перша в історії нашої стартап-школи група, яка пройшла навчання за програмою базового курсу в умовах військового часу. Тому ми були неймовірно раді, що змогли організувати та провести навчання для великої групи (102 учасника) з багатьох регіонів України та вдячні нашим учасникам, які "загорілися" інноваційним підприємництвом у такі важкі часи. 

Зазвичай кожного року ми проводимо літню стартап-школу. Але цього року було прийняте рішення сконцентруватись на проведенні XI Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge Україна", в рамках якого пройде традиційний Конкурс стартапів.

Цей Фестиваль буде проведений у другій половині жовтня 2022 та буде присвячений обороні, безпеці та післявоєнній відбудові України. 

Тому навчання в Стартап-школі ми плануємо розпочати 1 листопада 2022 року. 

 Запрошуємо всіх, хто має бажання отримати сучасні скілзи та навички в стартапобудуванні та попрацювати зі своїми ідеями та проєктами.

Програма курсу "Практика запуску стартапа" :

1 листопада 
  • Презентація всеукраїнської мережі стартап-шкіл як головної складової Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» - Інна Малюкова, співзасновник та керівник екосистеми.
  • Вступ до інноваційного підприємництва - Олексій Струцинський, директор Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, тренер стартап-школи

3 листопада - Бізнес-модель. Моделювання бізнес-моделі - Олексій Струцинський

8 листопада - Робота з продуктом. Споживчі властивості. Робота зі споживачами - Олексій Струцинський

10 листопада -Зацікавлені сторони. Презентація проекту - Олексій Струцинський

15 листопада -Фінанси стартапу - Леся Люшенко, тренерка стартап-школи

17 листопада – Маркетинговий план та маркетингові стратегії стартапу. Цифрові комунікації – Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

22 листопада 2022 – онлайн-презентації проєктів учасників експертному журі Інноваційної екосистеми

Навчання - безкоштовне.

Формат проведення залежитиме від воєнної та епідеміологічної ситуації

Час проведення занять: 16:00- 19:00. 

Реєстрація в стартап-школу - https://www.sikorskychallenge.com/forma/

Коментарі

Дописати коментар