Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Стартап-школа Sikorsky Challenge запрошує

28 квітня 2022 було завершено онлайн-навчання за програмою "Практика запуску стартапа".

Це була перша в історії нашої стартап-школи група, яка пройшла навчання за програмою базового курсу в умовах військового часу. Тому ми були неймовірно раді, що змогли організувати та провести навчання для великої групи (102 учасника) з багатьох регіонів України та вдячні нашим учасникам, які "загорілися" інноваційним підприємництвом у такі важкі часи. 

Зазвичай кожного року ми проводимо літню стартап-школу. Але цього року було прийняте рішення сконцентруватись на проведенні XI Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge Україна", в рамках якого пройде традиційний Конкурс стартапів.

Цей Фестиваль буде проведений у другій половині жовтня 2022 та буде присвячений обороні, безпеці та післявоєнній відбудові України. 

Тому навчання в Стартап-школі ми плануємо розпочати 1 листопада 2022 року. 

 Запрошуємо всіх, хто має бажання отримати сучасні скілзи та навички в стартапобудуванні та попрацювати зі своїми ідеями та проєктами.

Програма курсу "Практика запуску стартапа" :

1 листопада 
  • Презентація всеукраїнської мережі стартап-шкіл як головної складової Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» - Інна Малюкова, співзасновник та керівник екосистеми.
  • Вступ до інноваційного підприємництва - Олексій Струцинський, директор Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, тренер стартап-школи

3 листопада - Бізнес-модель. Моделювання бізнес-моделі - Олексій Струцинський

8 листопада - Робота з продуктом. Споживчі властивості. Робота зі споживачами - Олексій Струцинський

10 листопада -Зацікавлені сторони. Презентація проекту - Олексій Струцинський

15 листопада -Фінанси стартапу - Леся Люшенко, тренерка стартап-школи

17 листопада – Маркетинговий план та маркетингові стратегії стартапу. Цифрові комунікації – Валерій Пичко, тренер стартап-школи.

22 листопада 2022 – онлайн-презентації проєктів учасників експертному журі Інноваційної екосистеми

Навчання - безкоштовне.

Формат проведення залежитиме від воєнної та епідеміологічної ситуації

Час проведення занять: 16:00- 19:00. 

Реєстрація в стартап-школу - https://www.sikorskychallenge.com/forma/

Коментарі

Дописати коментар