X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

ІХ Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 відбудеться 6-8 жовтня

Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності в креативній спільноті студентів, науковців, підприємців.  Адже Фестиваль це не тільки Конкурс інноваційних проєктів, це міжнародний Форум інноваційного розвитку  виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.


У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.


Програма Фестивалю >>> 

Під час цьогорічного Фестивалю фіналісти  та гості зможуть познайомитися з  виставкою  наукових проєктів учасників  конкурсу Малої академії наук та  конкурсу "Еко-Техно Україна". В програмі Фестивалю -  Міжнародний Форум «Sikorsky Challenge: розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах».

На Форумі обговорюватимуться : мережа регіональних кластерів Sikorsky Challenge як модель розвитку high-tech економіки України, державна підтримка розвитку інноватики в Україні, українсько-китайська співпраця щодо виведення науково-технічної продукції на міжнародні ринки, ефективність взаємодії Україна-Ізраїль, та створення амбасади високих технологій в Україні.

Після форуму відбудеться Конкурс, на якому Міжнародному журі будуть презентовані проєкти фіналістів. За  результатами оцінювання  будуть відібрані найперспективніші стартапи для інвестування та укладені  попередні договори про співпрацю із командами стартпапів.

Заходи проходитимуть у Залі Вченої Ради (корп. 1) та у Центрі інноваційного підприємництва НТУУ КПІ (корп. 6)

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проєктів у багатьох галузях науки і техніки, а й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проєктів та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Серед традиційних інвесторів Конкурсу Sikorsky Challenge - Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", Фонд CRDF Global, Центр антикризових ініциатив, УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інш. Представники цих компаній оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані угоди на фінансову підтримку.

Крім того, одним з головних партнерів і спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge з 2018 року є китайська компанія«Zhejiang Golden Egg Science and Technology».


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2020 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.