XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

ІХ Міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020 відбудеться 6-8 жовтня

Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності в креативній спільноті студентів, науковців, підприємців.  Адже Фестиваль це не тільки Конкурс інноваційних проєктів, це міжнародний Форум інноваційного розвитку  виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.


У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.


Програма Фестивалю >>> 

Під час цьогорічного Фестивалю фіналісти  та гості зможуть познайомитися з  виставкою  наукових проєктів учасників  конкурсу Малої академії наук та  конкурсу "Еко-Техно Україна". В програмі Фестивалю -  Міжнародний Форум «Sikorsky Challenge: розвиток інноваційної економіки в регіональному, національному та міжнародному аспектах».

На Форумі обговорюватимуться : мережа регіональних кластерів Sikorsky Challenge як модель розвитку high-tech економіки України, державна підтримка розвитку інноватики в Україні, українсько-китайська співпраця щодо виведення науково-технічної продукції на міжнародні ринки, ефективність взаємодії Україна-Ізраїль, та створення амбасади високих технологій в Україні.

Після форуму відбудеться Конкурс, на якому Міжнародному журі будуть презентовані проєкти фіналістів. За  результатами оцінювання  будуть відібрані найперспективніші стартапи для інвестування та укладені  попередні договори про співпрацю із командами стартпапів.

Заходи проходитимуть у Залі Вченої Ради (корп. 1) та у Центрі інноваційного підприємництва НТУУ КПІ (корп. 6)

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Конкурс збирає не лише розробників проєктів у багатьох галузях науки і техніки, а й представників великого інвестиційного бізнесу.

Метою Конкурсу стартапів є визначення найцікавіших і найактуальніших проєктів та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

Серед традиційних інвесторів Конкурсу Sikorsky Challenge - Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім.В.С.Михалевича, Венчурний фонд "USP Capital", Фонд CRDF Global, Центр антикризових ініциатив, УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інш. Представники цих компаній оберуть для себе цікаві проекти, з командами яких будуть підписані угоди на фінансову підтримку.

Крім того, одним з головних партнерів і спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge з 2018 року є китайська компанія«Zhejiang Golden Egg Science and Technology».


Ми пропонуємо Вам стати Спонсором або Партнером Стартап Школи та Фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2020 та отримати різноманітні рекламні опції в форматі Ваших вимог та побажань.