Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

СТАРТ СТАРТАПОВ

19 февраля 2014 года начались занятия в группе «Стартап в области мобильных приложений» международной Стартап Школы “Sikorsky Challenge”.

Учеба займет 3 месяца и к 23 мая 2014 года участники должны будут представить экспертной комиссии разработанные стартапы своих идей. Успешные проекты станут финалистами Фестиваля инновационных проектов "Sikorsky Challenge" и у ребят появится возможность получить инвестиции для дальнейшей разработки своих стартапов.

Автор программы и ведущий тренер - Игорь Пээр, руководитель международного бизнес- инкубатора "Be Next IT" (Израиль).


В первой группе – 25 человек, из которых 6 человек – выпускники ВУЗОВ, уже имеющие опыт в предпринимательской деятельности, а остальные ребята – студенты, преимущественно – из НТУУ «КПИ».

Вообще-то, обучение в стартап школе - недешевое удовольствие. Но благодаря спонсорской поддержке стоимость участия удалось существенно снизить и по результатам собеседований кандидаты получили значительные гранты на обучение.

Программа обучения впечатляет как объемом ( 205 акад.часов), так и насыщенностью предлагаемых знаний -  уроки программирования под платформу Андроид, тренинги по коммуникациям и работе в команде, уроки по бизнесу, тренинги по успешной презентации и питчам, и многое другое.Желаем всем участникам группы «Стартап в области мобильных  приложений» успешной и плодотворной учебы!

Коментарі