Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Німецький виробник дронів відкрив завод в Україні

 Німецька компанія-виробник безпілотних літальних апаратів Quantum-Systems відкрила в Україні завод безпілотних літальних апаратів (БПЛА), повідомила пресслужба Quantum-Systems.

Розвідувальний дрон Vector компанії Quantum-System

"Новий завод стане другим підприємством компанії в Україні, очікується, що до кінця року на ньому працюватиме близько 100 осіб", - ідеться в повідомленні компанії.

На новому заводі вироблятимуть до тисячі БПЛА на рік. "Очікується, що новий завод збільшить виробничі потужності до тисячі безпілотників на рік, включно з виробництвом запасних частин", - зазначили в Quantum-Systems.

Компанія інвестує до шести мільйонів євро протягом наступних двох років у виробництво БПЛА в Україні.

До кінця року Quantum-Systems передасть Україні 500 дронів

Як повідомлялося, безпілотники середнього радіусу дії Vector компанії Quantum-Systems використовують в Україні з травня 2022 року. Завдяки фінансуванню уряду Німеччини Києву уже передано 212 систем. У компанії повідомили, що до кінця року в Україну очікується постачання 500 дронів.

Quantum-Systems із минулого року керує центром обслуговування, підтримки, навчання та логістики в Україні, де навчають пілотів безпілотників і впроваджують технологічні досягнення в розвідувальні системи безпосередньо на місці. Quantum Systems є компанією подвійного призначення, має сім заводів, розташованих по всьому світу.

За матеріалами ресурсу dw

Коментарі