XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Випуск курсу підвищення кваліфікації з протезної реабілітації (ВІДЕО)


В Інституті післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший випуск групи підвищення кваліфікації за програмою "Протезна реабілітація" .

У навчанні, яке тривало з 5 жовтня по 11 листопада 2023 року, взяли  участь лікарі, студенти та фізіотерапевти (всього 21 особа).

Програма була орієнтована на обслуговуванняи пацієнтів з протезами, надавання їм якісної  фізичної реабілітації та психологічної підтримки травмованим військовим..

Про програму, навчання,  відгуки учасників та організаторів - в сюжеті від КПІмедіа. 

Коментарі