Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Випуск курсу підвищення кваліфікації з протезної реабілітації (ВІДЕО)


В Інституті післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся перший випуск групи підвищення кваліфікації за програмою "Протезна реабілітація" .

У навчанні, яке тривало з 5 жовтня по 11 листопада 2023 року, взяли  участь лікарі, студенти та фізіотерапевти (всього 21 особа).

Програма була орієнтована на обслуговуванняи пацієнтів з протезами, надавання їм якісної  фізичної реабілітації та психологічної підтримки травмованим військовим..

Про програму, навчання,  відгуки учасників та організаторів - в сюжеті від КПІмедіа. 

Коментарі