XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

В Кременчуку обрано переможця Конкурсу бізнес-ідей

22 вересня 2023 року в Кременчуку відбувся бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ, в рамках якого пройшов Конкурс бізнес-ідей.  

Бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ проводиться з 2019 року. На цьому майданчику влада та бізнес працють над задачами розвитку кременчуцької громади.

Традиційно в рамках цього заходу проводиться Конкурс бізнес-ідей. В цьому році на замовлення програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробив  Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки  муніципалітетами новостворених та існуючих малих та середніх підприємств (МСП) та поділився своїми доробками з організаторами Конкурсу бізнес-ідей в Кременчуку.

На цьогорічний Конкурс бізнес-ідей в Кременчуку було подано 9 бізнес-ідей, які були розглянуті членами експертної комісії 4 вересня 2023 в  приміщенні КП «Інститут розвитку Кременчука». За словами експертів, бізнес-ідеї вразили їх різноманітною тематикою ідей та креативністю.

В результаті розгляду та оцінювання екпертна комісія обрала 5 проєктів-фіналістів: 

  1. «ІвентСітРент» Прокат розкладних меблів (Роман Каць)
  2. «Новий шлях екологічного буття» (Анна Войцехова)
  3. Арт-хаб «Митецький» (Марія Буряк)
  4. Творчо-психологічний клуб «Сучасна Українка» (Ірина Неграш)
  5. Жіночі подкасти «Мистецтво бути різною» (Марина Дем'ян)

Саме ці проєкти були представлені учасникам Бізнес-форуму УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ 22 вересня 2023 року. Переможцем був обраний проєкт Марії Буряк "Арт-хаб «Митецький".

Проєкт-переможець отримав грошову винагороду у розмірі 50 000 грн., можливість отримати необхідні консультаційні послуги від фахівців Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та  виступити у фіналі  XII міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2023. 


Щоб Україна стала сильною, економічно розвиненою країною, вона повинна використовувати увесь свій потенціал. Програма EU4Business сприяє тому, щоб кожен українець міг зробити свій внесок в економічний успіх. 

Довідкова інформація: Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.u4ebusiness.org.ua 

Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини,

GIZ. #eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Коментарі