Український стартап 3D UTU створив перший в Україні будинок на 3D-принтері для сім'ї загиблого захисника з Ірпеня під Києвом. Про це 19 липня у Telegram проінформував віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. За його словами, російські окупанти знищили будинок сім'ї Ярослава Березова під час окупації Ірпеня у 2022 році, а сам військовий загинув у боях за Бахмут у Донецькій області того самого року. "Нове житло для сім'ї захисника побудували за допомогою 3D-принтера від українського стартапу 3D UTU, – написав Федоров. – Будинок площею 130 м² звели всього за 58 мотогодин, а це приблизно дві доби роботи принтера. Учора дружина й діти безкоштовно отримали ключі від помешкання". Як зазначив віцепрем'єр, таке будівництво – це "не лише про швидкість та економічність". "Ця технологія також дає можливість зводити енергоефективні та більш екологічні будинки. Це робить її ще
В Кременчуку обрано переможця Конкурсу бізнес-ідей
Опубліковано
Отримати посилання
Facebook
Twitter
Pinterest
Електронна пошта
Інші додатки
22 вересня 2023 року в Кременчуку відбувся бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ, в рамках якого пройшов Конкурс бізнес-ідей.
Бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ проводиться з 2019 року. На цьому майданчику влада та бізнес працють над задачами розвитку кременчуцької громади.
Традиційно в рамках цього заходу проводиться Конкурс бізнес-ідей. В цьому році на замовлення програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробив Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки муніципалітетами новостворених та існуючих малих та середніх підприємств (МСП) та поділився своїми доробками з організаторами Конкурсу бізнес-ідей в Кременчуку.
На цьогорічний Конкурс бізнес-ідей в Кременчуку було подано 9 бізнес-ідей, які були розглянуті членами експертної комісії 4 вересня 2023 в приміщенні КП «Інститут розвитку Кременчука». За словами експертів, бізнес-ідеї вразили їх різноманітною тематикою ідей та креативністю.
В результаті розгляду та оцінювання екпертна комісія обрала 5 проєктів-фіналістів:
Творчо-психологічний клуб «Сучасна Українка» (Ірина Неграш)
Жіночі подкасти «Мистецтво бути різною» (Марина Дем'ян)
Саме ці проєкти були представлені учасникам Бізнес-форуму УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ 22 вересня 2023 року. Переможцем був обраний проєкт Марії Буряк "Арт-хаб «Митецький".
Проєкт-переможець отримав грошову винагороду у розмірі 50 000 грн., можливість отримати необхідні консультаційні послуги від фахівців Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та виступити у фіналі XII міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2023.
Щоб Україна стала сильною, економічно розвиненою країною, вона повинна використовувати увесь свій потенціал. Програма EU4Business сприяє тому, щоб кожен українець міг зробити свій внесок в економічний успіх.
Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.u4ebusiness.org.ua
Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини,
Коментарі
Дописати коментар