Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

XII міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» запрошує

 24-27 жовтня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться XII міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023».

Основним заходом Фестивалю буде Конкурс інноваційних стартап-проєктів. 

Мета Конкурсу - виявити найцікавіші та найсучасніші проєкти в різних галузях технологій, а також надати авторам найкращих з них допомогу щодо комерціалізації, створення успішних стартап-компаній та виведення інноваційних продуктів на національний і міжнародний ринки.

Оскільки це буде вже другий Фестиваль, що проводитиметься  в умовах війни, ми вирішили присвятити його післявоєнній відбудові України, яка базуватиметься на  швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  безпеки, оборони та економіки країни.

Головними  напрямами цьогорічного и Конкурсу будуть:

o Оборона і безпека
o Промисловий хайтек і космос
o Інформаційні технології і кібербезпека
o Цивільна і військова інфраструктура
o Транспорт і логістика
o Енергетична і екологічна безпека
o Біомедична інженерія і здоров'я дюдини
o Аграрна інженерія і продовольча безпека
o Блакитна економіка (морський транспорт, рибальство і аквакультура, береговий та морський туризм)

Запрошуємо до участі у Конкурсі інноваційну спільноту України та світу!

Зважаючи на воєнні реалії, Конкурс буде проведений в змішаному форматі - в форматі «живих» виступів (презентація чи стендова доповідь)  або в синхронному онлайн-форматі.

На переможців чекають грошові винагороди, перемовини з подальшою формалізацією співпраці з українськими та міжнародними  замовниками, бізнес-ангелами, інвесторами і представниками фондів. Цього року ми очікуємо особливої уваги та підтримки нашого Конкурсу з боку міжнародної спільноти.  

Детальніше про Конкурс - https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/

Реєстрація на участь у Конкурсіhttps://www.sikorskychallenge.com/zayavka2023/

Прийом заявок на Конкурс – до 10 вересня 2023 року

Коментарі