XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

XII міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» запрошує

 24-27 жовтня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться XII міжнародний Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023».

Основним заходом Фестивалю буде Конкурс інноваційних стартап-проєктів. 

Мета Конкурсу - виявити найцікавіші та найсучасніші проєкти в різних галузях технологій, а також надати авторам найкращих з них допомогу щодо комерціалізації, створення успішних стартап-компаній та виведення інноваційних продуктів на національний і міжнародний ринки.

Оскільки це буде вже другий Фестиваль, що проводитиметься  в умовах війни, ми вирішили присвятити його післявоєнній відбудові України, яка базуватиметься на  швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  безпеки, оборони та економіки країни.

Головними  напрямами цьогорічного и Конкурсу будуть:

o Оборона і безпека
o Промисловий хайтек і космос
o Інформаційні технології і кібербезпека
o Цивільна і військова інфраструктура
o Транспорт і логістика
o Енергетична і екологічна безпека
o Біомедична інженерія і здоров'я дюдини
o Аграрна інженерія і продовольча безпека
o Блакитна економіка (морський транспорт, рибальство і аквакультура, береговий та морський туризм)

Запрошуємо до участі у Конкурсі інноваційну спільноту України та світу!

Зважаючи на воєнні реалії, Конкурс буде проведений в змішаному форматі - в форматі «живих» виступів (презентація чи стендова доповідь)  або в синхронному онлайн-форматі.

На переможців чекають грошові винагороди, перемовини з подальшою формалізацією співпраці з українськими та міжнародними  замовниками, бізнес-ангелами, інвесторами і представниками фондів. Цього року ми очікуємо особливої уваги та підтримки нашого Конкурсу з боку міжнародної спільноти.  

Детальніше про Конкурс - https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/

Реєстрація на участь у Конкурсіhttps://www.sikorskychallenge.com/zayavka2023/

Прийом заявок на Конкурс – до 10 вересня 2023 року

Коментарі