XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Літнія стартап-школа Sikorsky Challenge Junior (ВІДЕО)

18 липня 2023 студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочали навчання в літній стартап-школі Sikorsky Challenge Junior. 


Програма розрахована на два тижні  і включає такі теми:

18липня -   Креативний менеджмент (тренер Леся Люшенко)
 20 липня  - Цілі стартапу та побудова стартапу (тренер Олексій Струцинський)
25 липня -  Маркетинг стартапу (тренер Валерій Пичко)
27 липня - Бізнес-планування (тренер Леся Люшенко)

На кожному занятті до спільноти доєднуються гості стартап-школи  - відомі фахівці з інноваційного підприємництва та успішні підприємці.

Протягом серпня учасники програми отримають індивідуальні консультації від фахівців Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та попрацюють над своїми проєктами спільно з тренерами стартап-школи.

Презентація проєктів учасників стартап-школи запланована на вересень 2023.

Вітаємо всіх учасників програми, бажаємо корисних знань, навичок та чекаємо на вашу участь з проєктами у фіналі Конкурсу стартап-проєктів XІ Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2023!

Коментарі