Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Літнія стартап-школа Sikorsky Challenge Junior (ВІДЕО)

18 липня 2023 студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочали навчання в літній стартап-школі Sikorsky Challenge Junior. 


Програма розрахована на два тижні  і включає такі теми:

18липня -   Креативний менеджмент (тренер Леся Люшенко)
 20 липня  - Цілі стартапу та побудова стартапу (тренер Олексій Струцинський)
25 липня -  Маркетинг стартапу (тренер Валерій Пичко)
27 липня - Бізнес-планування (тренер Леся Люшенко)

На кожному занятті до спільноти доєднуються гості стартап-школи  - відомі фахівці з інноваційного підприємництва та успішні підприємці.

Протягом серпня учасники програми отримають індивідуальні консультації від фахівців Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та попрацюють над своїми проєктами спільно з тренерами стартап-школи.

Презентація проєктів учасників стартап-школи запланована на вересень 2023.

Вітаємо всіх учасників програми, бажаємо корисних знань, навичок та чекаємо на вашу участь з проєктами у фіналі Конкурсу стартап-проєктів XІ Міжнародного Фестивалю Sikorsky Challenge 2023!

Коментарі