XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Фінал літньої школи Sikorsky Challenge Junior (ВІДЕО)

З 18  по 27 липня 2023 студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшли інтенсивний курс з інноваційного підприємництва в стартап-школі Sikorsky Challenge Junior.


Учасники студіювали теми інтелектуальної власності, залучення інвестицій, маркетингу і бізнес-стратегій.

 

Протягом серпня учасники програми отримають індивідуальні консультації від фахівців Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge та попрацюють над своїми проєктами спільно з тренерами стартап-школи.

Презентація проєктів учасників стартап-школи запланована на вересень 2023.

Команда Sikorsky Challenge вітає учасників літньої стартап-школи та запрошує взяти участь у ХІІ міжнародному Фестивалі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2023", який відбудеться 24-27 жовтня.

Детальніше про Конкурс - https://www.sikorskychallenge.com/startup-contest/

Реєстрація на участь у Конкурсі -  https://www.sikorskychallenge.com/zayavka2023/

Прийом заявок на Конкурс – до 10 вересня 2023 року

За матеріалами kpi

Коментарі