XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Унікальний робот-мінер служить у штурмовій бригаді ЗСУ (ВІДЕО)

 Унікальний робот-мінер служить у лавах 3-ї штурмової бригади Сухопутних військ Збройних сил України,  підрозділу ЗСУ, що був сформований  9 березня 2022 року на базі підрозділу територіальної оборони "Азов".

Робот мінер

За словами бійців, це робот багаторазового використання для мінування позицій. Він має декілька режимів їзди. "Тихенько підкрадаємося, скидаємо заряд, потім машинка відходить і дистанційно підриваємо", — розповідає захисник.

Дивіться, як працює цей робот-мінер:


Коментарі