Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Унікальний робот-мінер служить у штурмовій бригаді ЗСУ (ВІДЕО)

 Унікальний робот-мінер служить у лавах 3-ї штурмової бригади Сухопутних військ Збройних сил України,  підрозділу ЗСУ, що був сформований  9 березня 2022 року на базі підрозділу територіальної оборони "Азов".

Робот мінер

За словами бійців, це робот багаторазового використання для мінування позицій. Він має декілька режимів їзди. "Тихенько підкрадаємося, скидаємо заряд, потім машинка відходить і дистанційно підриваємо", — розповідає захисник.

Дивіться, як працює цей робот-мінер:


Коментарі