Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

В Україні видали першу дитячу книгу, написану штучним інтелектом

 Перша в Україні книжка, яку написав та проілюстрував штучний інтелект (ШІ), видана видавництвом «Ранок». 


Про це повідомив засновник і гендиректор видавництва Віктор Круглов.

Книга «Хочу на Марс»,  автор якої ШІ, настільки різноманітна та цікава, що здивувала навіть команду видавництва "Ранок". Вона містить цікаву та докладну інформацію про найбільш таємниче місце відомого нам Всесвіту. Від планет до зоряних систем, від чорних дір до космічних війн - книга надасть маленьким дослідникам відповіді на ті питання, які їх найбільш цікавлять.

Авторами книги стали редакторка Марʼяна Горянська, дизайнер Олександр Ковалєвський і їхні цифрові "двійники", зазначають у видавництві.

Мар’яна задавала штучному інтелекту питання від імені п’ятирічної дитини, відбирала відповіді та редагувала їх ― щоб зробити тексти більш зрозумілими, Олександр працював із ілюстраціями до книжки. В результаті отримали книжку «Хочу на Марс!» - інструкцію про те, що робити, щоб стати космонавтом та маленьку енциклопедію з головними фактами про космос.

Команда сподівається,  що книжка посприяє розвитку дитячої уяви та зацікавленості в науці. Книга містить багато яскравих ілюстрацій, які допоможуть дітям зрозуміти, як виглядає Всесвіт в уявленні ШІ та яким чином люди можуть літати у космос.

За словами команди, це історичний момент для освітньої  галузі, і вони дуже зацікавлені у подальших дослідженнях та розвитку штучного інтелекту у застосунках для освіти та розвитку наших дітей. 

У планах видавництва -  інтерактивні підручник, з яким може спілкуватися дитина. 

Книжка надрукована обмеженим накладом, ось посилання. Як вам малюнки, які створив робот? 

https://www.ranok.com.ua/info-khochu-na-mars-38191.html

Коментарі