Випуск стартап-школи відбувся! Що далі?

14 травня 2024 відбулось заключне заняття в нашій стартап-школі.   На цьому занятті були презентовані наступні проєкти: Біокурс на базі репетиторського центру "Intelekt_hub" (Яна Мартинова, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Асистент для навчальних закладів на основі ШІ "AI-ASSISTANT" (Кристина Ботвинко, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Онлайн курси англійської мови "Simplish English" (Марія Жданова, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Система візуалізації для двигунів змінного струму "Motor Grapher" (Антон Холоша, КПІ ім.Ігоря Сікорського) Каркасні інженерні системи BORZO (Курзанцев Володимир, ПП ЄвроКлас) ФІТОБОКС (Анастасія Владика, Борщівська ЗОШ I-III ступенів №1) Електромеханічна книжка (Олександр Ющенко) Освітня онлайн-платформа з фінансової грамотності (Валерій Янковський, ДВНЗ "Донецький національний технічний університет"). Запис виступів:        Дякуємо всім, хто представив цього дня свої проєкти тренерам і менторам нашої стартап-школи. Більша частина

Переможці XI Фестивалю Sikorsky Challenge 2022: Проєкт "Мобільний модульний FOOD HUB «КОЗАЦЬКИЙ СТАН»

Проєкт "Мобільний модульний Food Hub «Козацький стан» став переможцем цьогорічного Конкурсу в секції "Промисловий хайтек" (номінація "Краща бізнес-модель").


Проблемою більшості підрозділів ЗСУ під час російської загарбницької війни є те, що вони не мають обладнаних кухонь, більшість з них готують гарячу їжу на відкритому вогнищі, не дотримуючись елементарних санітарно-гігієнічних норм. Організація прийому їжі також не відповідає гігієнічним вимогам.

Команда проєкту розробила мобільний модульний комплекс, який може одночасно забезпечити гарячим харчуванням до 150 осіб, має усі необхідні для організації харчування блоки, та порівняно незначний розмір території для розгортання (21х16 м).

Запропоноване рішення мобільного модульного Food Hub «Козацький стан» дозволяє забезпечити приготування їжі в стаціонарних санітарно-гігієнічних умовах, у тому числі на марші, розгортання модулів потрібно тільки для прийняття їжі. Запропонований мобільний модульний Food Hub «Козацький стан»  призначений для приготування гарячої їжі з трьох-чотирьох страв, приготування напоїв і випічки хлібобулочних виробів в польових умовах особовому складу підрозділів, може одночасно забезпечити гарячим харчуванням до 150 осіб

Функціонування цього модульного рішення не шкодить екології довкілля за рахунок наявності модулів водопостачання, електропостачання, зберігання відходів, опалювальному і збору стічних вод.

Мобільний  Food Hub складається з таких модулів:

 • складський
 • заготівельний
 • приготування гарячих страв
 • прийому їжі
 • мийний
 • санітарно-гігієнічний
 • водопостачання
 • електропостачання;
 • зберігання відходів
 • опалювальний
 • збору стічних вод
Запропонована технологія мобільних пунктів харчування може мати різні комплектації. Собівартість лінії з мінімальною комплектацією складає близько 5,8 млн гривень, що значно менше за аналогічні американські та європейські аналоги.

Виробничі потужності на сьогодні складають три Food Hub на місяць.

Поточна ситуація проєкту - проведено розробку та компонування теплового, механічного та холодильного обладнання всіх одинадцяти модулів Food Hub «Козацький стан»  та зареєстровано заяву на Патент на винахід.

Вітаємо команду проєкту із Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова з перемогою та бажаємо найшвидше отримати інвестиції та розпочати виробництво таких необхідних для наших ЗСУ Food Hub «Козацький стан» 

Коментарі