XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Science&Business — GIST Pitch Days: відкрито реєстрацію на участь у заході

Science&Business — GIST Pitch Days відкрив реєстрацію всіх бажаючих на участь  у заході, який організовано Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки ідеологічного партнера – GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» – Global Innovation through Science and Technology initiative). 

 

Метою заходу є поєднання наукового та інноваційного потенціалу новаторів і розвиток наукоємних стартапів в Україні. 

Science&Business – GIST Pitch Days – це можливість для науковців та підприємців з готовими наукоємними рішеннями отримати досвід презентації своїх стартапів та отримати фінансову підтримку у розмірі $5 000 на розвиток своїх інновацій.

Science&Business – GIST Pitch Days відбудеться 8 та 16 березня. 

Реєстрація учасників - до 20 лютого 2023 року

До заходу запрошують українських новаторів, що мають інноваційні рішення в таких категоріях:

  • охорона здоров’я; 
  • агротехнології та біотехнології;
  • енергетика та екологія;
  • промисловість та інфраструктура.

Подробиці та реєстрація - за посиланням

Коментарі