Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Science&Business — GIST Pitch Days: відкрито реєстрацію на участь у заході

Science&Business — GIST Pitch Days відкрив реєстрацію всіх бажаючих на участь  у заході, який організовано Міністерством освіти і науки України, Українським фондом стартапів за підтримки ідеологічного партнера – GIST (Ініціатива «Глобальні інновації через науку та технології» – Global Innovation through Science and Technology initiative). 

 

Метою заходу є поєднання наукового та інноваційного потенціалу новаторів і розвиток наукоємних стартапів в Україні. 

Science&Business – GIST Pitch Days – це можливість для науковців та підприємців з готовими наукоємними рішеннями отримати досвід презентації своїх стартапів та отримати фінансову підтримку у розмірі $5 000 на розвиток своїх інновацій.

Science&Business – GIST Pitch Days відбудеться 8 та 16 березня. 

Реєстрація учасників - до 20 лютого 2023 року

До заходу запрошують українських новаторів, що мають інноваційні рішення в таких категоріях:

  • охорона здоров’я; 
  • агротехнології та біотехнології;
  • енергетика та екологія;
  • промисловість та інфраструктура.

Подробиці та реєстрація - за посиланням

Коментарі