Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Буткемп для українських стартапів

Буткемп для українських стартапів від KSE та Martin Trust Center for MIT Entrepreneurshipkse.ua Boenig, Intel, HP, DropBox, Coursera, LinkedIn, Boston Dynamics, Moderna… Що їх обʼєднує? Всі вони засновані випускниками Массачусетського технологічного інституту.


Boston Dynamics асоціюється з кумедним чотириногим роботом, та найбільш відомими розробками компанії є військові замовлення Міністерства оборони США.

 Файлообмінником Dropbox, напевно, користувались ледь не кожен. Та у 2007 році це був стартап студентів МІТ, які постійно забували брати з собою флешки.

Ще навчаючись на магістратурі в МІТ Andrew Yan-Tak Ng створив першу автоматичну пошукову систему для дослідницьких робіт. Згодом Ng створив Coursera — веб-сайт, який пропонує безкоштовні онлайн-курси для всіх.

17  березня 2023  KSE разом з MTC for Massachusetts Institute of Technology Entrepreneurship розпочнуть буткемп для українських стартапів.

Це буде безкоштовний пʼятиденний інтенсивний курс від експертів Martin Trust Center for entrepreneurship та Kyiv School of Economics.

Реєстрація команд триває до 19 лютого.

Подробиці та реєстрація за посиланням

Коментарі