XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Буткемп для українських стартапів

Буткемп для українських стартапів від KSE та Martin Trust Center for MIT Entrepreneurshipkse.ua Boenig, Intel, HP, DropBox, Coursera, LinkedIn, Boston Dynamics, Moderna… Що їх обʼєднує? Всі вони засновані випускниками Массачусетського технологічного інституту.


Boston Dynamics асоціюється з кумедним чотириногим роботом, та найбільш відомими розробками компанії є військові замовлення Міністерства оборони США.

 Файлообмінником Dropbox, напевно, користувались ледь не кожен. Та у 2007 році це був стартап студентів МІТ, які постійно забували брати з собою флешки.

Ще навчаючись на магістратурі в МІТ Andrew Yan-Tak Ng створив першу автоматичну пошукову систему для дослідницьких робіт. Згодом Ng створив Coursera — веб-сайт, який пропонує безкоштовні онлайн-курси для всіх.

17  березня 2023  KSE разом з MTC for Massachusetts Institute of Technology Entrepreneurship розпочнуть буткемп для українських стартапів.

Це буде безкоштовний пʼятиденний інтенсивний курс від експертів Martin Trust Center for entrepreneurship та Kyiv School of Economics.

Реєстрація команд триває до 19 лютого.

Подробиці та реєстрація за посиланням

Коментарі