Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

У Києві з'явиться акселератор для міських ініціатив "Стійке місто" (ВІДЕО)

Петро Оленич, заступник мера Києва з ІТ:" Сьогодні столиця розуміє та відчуває на собі виклики війни дуже гостро. Руйнування критичної інфраструктури, перебої зі зв'язком, відсутність світла. Це виклики, які потребують нових, адаптивних і стійких рішень.  

Саме тому разом з Київським політехнічним інститутом ім. Ігоря Сікорського та Всеукраїнською інноваційною екосистемою "Sikorsky Challenge Україна" анонсуємо акселератор "Стійке місто".


Проект об'єднає технологічні ініціативи та допоможе їм з консультаціями, пошуком партнерів, тестуванням ідеї та запуском.  

Для цього будуть залучені експерти в сфері цифрової трансформації, технології інтернету речей, енергозбереження тощо.
    

Всі деталі повідомимо згодом. Продовжуємо працювати!"

Коментарі