XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

У Києві з'явиться акселератор для міських ініціатив "Стійке місто" (ВІДЕО)

Петро Оленич, заступник мера Києва з ІТ:" Сьогодні столиця розуміє та відчуває на собі виклики війни дуже гостро. Руйнування критичної інфраструктури, перебої зі зв'язком, відсутність світла. Це виклики, які потребують нових, адаптивних і стійких рішень.  

Саме тому разом з Київським політехнічним інститутом ім. Ігоря Сікорського та Всеукраїнською інноваційною екосистемою "Sikorsky Challenge Україна" анонсуємо акселератор "Стійке місто".


Проект об'єднає технологічні ініціативи та допоможе їм з консультаціями, пошуком партнерів, тестуванням ідеї та запуском.  

Для цього будуть залучені експерти в сфері цифрової трансформації, технології інтернету речей, енергозбереження тощо.
    

Всі деталі повідомимо згодом. Продовжуємо працювати!"

Коментарі