Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

DUST foundation - екосистема зручних криптосервісів

Проєкт DUST foundation став переможцем цьогорічного Конкурсу Sikorsky Challenge 2022 в секції "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" та найкращим в номінації "Краща Технологічність проєкту".


За півтора роки існування, розпочавши майже з нуля, компанія DUST foundation перетворилась на успішний працюючий бізнес. Члени її великої команди окреслили свою свою місію так:

"Ми – знебашені крипто-ентузіасти, які спрощують складні речі у криптоіндустрії до рівня розуміння “так, щоб навіть бабуся зрозуміла” і завжди запитувала “а що якщо?”. 

Ми бачимо існуючі рішення і шукаємо де їх застосувати. Ми сміливі креативники і для нас крипта - мистецтво: ми пробуємо, тестуємо, ділимося досвідом, помиляємося, падаємо, встаємо, виграємо і йдемо далі! Ми швидше самі зробимо помилки, щоб уберегти вас від них!  Ми – задерикуваті хлопці, які без інвесторів амбітно розвивають індустрію"

Керівник інформаційної служби компанії Максим Рижков

Індустрія криптовалют сьогодні є однією з найперспективніших. За останні 10 років ринок криптовалют досяг капіталізації з 1 млрд $ до більше ніж в 2 трлн $ і є лідером за темпом зростання серед усіх світових ринків. Багато аналітиків порівнюють темп зростання користувачів криптовалют із темпом зростання користувачів  інтернету з моменту його народження в 1983 році. 

Зростаюча кількість  користувачів криптовалют виявила основні проблеми, з якими більшість  стикається на цьому ринку:
 • високий рівень складності входу в криптоіндустрію для звичайних людей та новачків
 • низька фінансова грамотність та відсутність розуміння як і куди інвестувати, через що люди часто втрачають гроші
 • багато криптосервісів націлені на вже досвідчених користувачів, через що новачкам стає складно їх використовувати
 • через велику різноманітність різних криптопроектів виникає багато шахрайств і ускладнюється вибір для користувачів
Команда проєкту DUST foundation вирішила ці проблеми за рахунок:
 • створення навчального контенту та курсів для новачків
 • консультування, проведення онлайн та офлайн-конференцій
 • створення готових інструкцій на тему інвестування та формування інвестиційного портфелю 
 • створення сервісу з портфоліо, який допоможе ефективно відстежувати власні інвестиції
 • зрозумілого онбордингу та нативного UI/UX в усіх продуктах та клієнтоорієнтованої онлайн-підтримки
 • створення екосистеми на єдиній платформі , яка містить всі необхідні криптопродукти/сервіси/послуги.
На данний момент проєкт має венчурний крипто-фонд DUST Ventures та два працюючих продукти :
 • Cryptocommunity – одна з найбільших в пост-СНД спільнота однодумців, експертів та ентузіастів в сфері криптовалют, де проходять онлайн-конференції та навчальні програми.
 • Platform - платформа для крипто-інвесторів та трейдерів, де вони можуть відстежувати у зручному портфоліо свої інвестиції та проходити навчальні курси.
В стадії розробки Launchpad – платформа для залучення крипто-проєктами децентралізованих інвестицій та підтримка їх запуску на seed та pre-sale раундах.

За півтора роки розвитку компанія побудувала чітку стратегію розвитку, зібрала злагоджену команду з понад 40 членів, розробила значний навчальний та консультаційний контент, отримала доступ до аудиторії у понад 600 тисяч осіб та продала 6159 підписок на суму понад 1.2 млн $.


Багато чого про команду говорить той факт, що більше 25 членів команди DUST foundation зареєструвались гостями Фестивалю, щоб підтримати виступ свого СЕО Максима Рижкова.  

І самий приємне в історії цієї перемоги те, що Максим Рижков - випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge (2015рік) і учасник Конкурсу стартапів Фестивалю Sikorsky Challenge 2015. Тоді Максим навчався в Політехнічному ліцеї.

Випуск стартап-школи Sikorsky Challenge 2015

Пройшло 7 років і ми знову зустрілися! Пишаємося тобою і твоєю командою, Максиме! 

Тетяна Кресан для блогу Стартап-школи

Коментарі