Команда створила безкоштовний телеграм-бот «Слова Допомагають» (@WordsHelpingBot) для цілодобової психологічної допомоги українцям у смартфоні.
Телеграм-бот @WordsHelpingBot пропонує цілодобовий доступ до безплатної анонімної психологічної допомоги. Він розповідає про різні стани й емоції та підказує, як можна допомогти собі самостійно, якщо зараз немає змоги звернутись до психолога.
Страх, тривога, паніка, апатія, рухове збудження, гнів, злість, агресія, істерика, нервове тремтіння, плач, відчуття провини/сорому — на усі ці відчуття у чатботі є поради, які можна застосувати у цей конкретний момент.
Розробники наповнили @WordsHelpingBot словами підтримки реальних людей. Все, що необхідно, — це сказати ботові, як ви почуваєтесь, й він обере для вас необхідні слова.
Крім того, @WordsHelpingBot дає інструкції:
- як слід розмовляти із іншими людьми, якщо ви помітили, що їм необхідна допомога
- навчає, як коректно встановити контакт
- чого робити не можна, щоб не перейти особисті кордони людей.
Щоб скористатись ботом, необхідно ввести у пошуці Телеграма: @WordsHelpingBot.
********
Українсько–шведська IT-компанія Sigma Software та її замовник-партнер, компанія Bezyl створили українську версію додатка для підтримки психічного здоров’я українців.
Sigma Software є технічним партнером Bezyl протягом 2 років. Впродовж цього часу спеціалісти компанії були залучені до створення додатку, який мав на меті підтримку ветеранів американської армії та осіб, які страждають від посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
Починаючи з 24 лютого, понад 5 мільйонів українських громадян були вимушені покинути свої домівки. Зараз ці люди переживають надзвичайний стрес як психічно, так і фізично.
Коли Естер Говард, засновниця Bezyl Inc. побачила масштаби гуманітарної кризи, яка розгорнулася в Україні, вона вирішила зробити додаток Bezyl доступним для українців, щоб допомогти їм отримати необхідну підтримку.
Завантажити додаток можна на App Store та Google Play.
В 2019 році харківський студент Тарас Погребняк створив додаток "Еломія- віртуальний психолог". Цей проєкт став переможцем XI Фестивалю Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" в номінації "Краща ідея". Про це ми докладно писали в статті нашого блогу
Нейронна мережа Elomia зараз налічує 30 000 сценаріїв і не має аналогів
на планеті. Якщо алгоритм не може згенерувати відповідь для користувача
самостійно, підключаються професійні психологи, які «навчають»
нейромережу, як реагувати в подібних випадках, цим збільшуючи її,
подібно сніговій кулі. За поведінкою користувача нейромережа оцінює його
емоції в балах, виявляючи схильність до тривожності, депресії та інших
кризових станів.
Коментарі
Дописати коментар