Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

ЕЛОМІЯ - мобільний додаток на основі штучного інтелекту, який замінює психолога

Здоров'я — не все, але все без здоров'я ніщо. Сократ
http://tsytaty.ukrayinskoyu.pro/zdorovya-2.html
"Здоров'я - не все,
але все без здоров'я- ніщо"

 
Сократ

На цьогорічному Конкурсі інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" переможцем в номінації Краща ідея став проєкт № 281"Еломія - віртуальний психолог"(секція Біомедична інженерія і здоров'я людини) та грант на акселерацію в науково-технологічному парку в місті Люблін (Польща).

Автори проєкту запевняють, що в сучасному світі 1.5 мільярди людей страждають від
психологічних проблем. 67.5% з них не отримують допомоги. В результаті - 8 мільйонів
смертей на рік та $1 трильйон економічних втрат.


 Чому це трапляється? Тому, що психотерапія:

  • Занадто дорога
  • $1,800 за 20 сесій, кожен другий не може дозволити
  • Лякає і стигматизується (84% людей брешуть про своє психічне здоровя)
  •  Недоступна вночі - більшість криз трапляються після опівночі

Для подолання цієї проблеми команда ЕЛОМІЇ розробила віртуальний психолог на базі штучного інтелекту, який  допомагає пацієнтам, що потребують додаткової психологічної підтримки..


Еломія може допомогти у вирішенні більш ніж 44 типів проблем, включаючи депресію. А для деяких типів проблем, наприклад, тривожності, вона є такою ж ефективною, як терапевт.

Для навчання штучного інтелекту було записано більше 22 000 текстових сесій, проведених 50 психологами протягом двох років. Як результат, розмови з Еломією є природними - ніби ви розмовляєте з людиною, а не з чатботом. 

Ціна підписки на додаток ЕЛОМІЯ- від 12 доларів на місяць.

На сьогоднішній день командою зроблено:

  • 2020 рік - розроблена бізнес-модель, залучено 500000 доларів, розроблена бета-версія на базі запантенованих технологій. та медичних досліджень 7000 осіб.
  • 2021 рік - продаж iOS додатка за передплатою, перші клієнти та зростання. До кінця року планується розпочати продаж Android додатку за передплатою.

На 2022 рік команда планує отримати 500 тисяч доларів виручки, запустити аудіо, відео, VR дзвінки та розпочати B2B продажі.

Свій ринок команда ЕЛОМІЇ оцінює таким чином:

  •  $2.1 мільярди від 44 мільйонів американців, які не можуть дозволити психологічну допомогу фінансово або бояться психолога
  • $51 мільярди від масштабування проєкту на решту країн з 1,5 мільярдами населення.
 
Тетяна Кресан для блога Стартап школи

Коментарі