Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Ігор Пеер про мережу Європейсько-Українських інноваційних хабів

Сьогодні команда інноваційної екосистеми Сікорські Челлендж Україна отримала важливе та мотивуюче повідомлення від нашого партнера із Ізраїлю Ігоря Пеера:


"Трохи більше місяця тому, за кілька днів до початку війни, розв'язаної Росією проти вільної та незалежної України, команда Сікорські Челлендж Україна провела в Краматорську випуск стартап-шкіл донбаського регіону. За багатьма показниками перше місце посіли проекти інноваційного центру Приазовського державного університету (м. Маріуполь). Сьогодні цей інноваційний центр, як і більшість районів Маріуполя, цинічно і жорстоко перетворені на руїни "роZійськими освободителями". Те, що створювалося з таким креативом, завзятістю і вірою в успіх, було варварські зруйновано російською фашистською машиною.

Але Україна не лише вистоїть у цій агресивній навалі і звільнить захоплені території, а й перетвориться на лідера свободи та процвітання на пострадянському просторі та стане рівноправним членом Європейського Союзу!

Сьогодні Sikorsky Challenge Ukraine та Startup Mastery (Ізраїль) спільно з нашими європейськими партнерами анонсує створення мережі Europe-Ukrainian Innovation Hubs (Європейсько-Українських інноваційних хабів) у країнах Європи.

Нашою метою є підтримка інноваційних проектів та технологій українських вчених та стартап- компаній, спільна розробка із залученням європейських бізнес-партнерів та інвесторів.

Слава інноваційній Україні! 

Коментарі