Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Ігор Пеер про мережу Європейсько-Українських інноваційних хабів

Сьогодні команда інноваційної екосистеми Сікорські Челлендж Україна отримала важливе та мотивуюче повідомлення від нашого партнера із Ізраїлю Ігоря Пеера:


"Трохи більше місяця тому, за кілька днів до початку війни, розв'язаної Росією проти вільної та незалежної України, команда Сікорські Челлендж Україна провела в Краматорську випуск стартап-шкіл донбаського регіону. За багатьма показниками перше місце посіли проекти інноваційного центру Приазовського державного університету (м. Маріуполь). Сьогодні цей інноваційний центр, як і більшість районів Маріуполя, цинічно і жорстоко перетворені на руїни "роZійськими освободителями". Те, що створювалося з таким креативом, завзятістю і вірою в успіх, було варварські зруйновано російською фашистською машиною.

Але Україна не лише вистоїть у цій агресивній навалі і звільнить захоплені території, а й перетвориться на лідера свободи та процвітання на пострадянському просторі та стане рівноправним членом Європейського Союзу!

Сьогодні Sikorsky Challenge Ukraine та Startup Mastery (Ізраїль) спільно з нашими європейськими партнерами анонсує створення мережі Europe-Ukrainian Innovation Hubs (Європейсько-Українських інноваційних хабів) у країнах Європи.

Нашою метою є підтримка інноваційних проектів та технологій українських вчених та стартап- компаній, спільна розробка із залученням європейських бізнес-партнерів та інвесторів.

Слава інноваційній Україні! 

Коментарі