XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Як відкриті дані допоможуть вашому бізнесу? Поради від засновника YouControl

Хто не знає, Сергій Мільман є засновником та СЕО успішної української компанії YouControl - платформи відкритих даних. Неймовірно приємно, що розпочинав він свою успішну історію в нашій стартап-школи в 2014 році. У тому ж році він заснував  компанію YouControl, місією якої є  — сприяння формуванню прозорого бізнес-середовища та економічного зростання України. 


Платформа YouControl реалізована на базі моделі Сross-subsidy (платний доступ до системи для бізнесу та безкоштовний для журналістів, громадських активістів, студентів) і дозволяє вирішувати такі питання:

  • Як розслідування формують культуру бізнес-середовища, сприяють її очищенню 
  • Як бізнес із використанням відкритих даних може вирішувати свої проблеми (захист від рейдерства, шахраїв, зниження економічних та репутаційних ризиків) 
  • Як організувати процес у компанії, щоб цінність продукту, який надається безкоштовно, зростала разом із прибутком. 
Виступ Сергія Мільмана на міжнародному IT-FORUM-2018:

З презентацією Сергія на IT-FORUM-20218 можна ознайомитися за посиланням

А Ви колись користалися платформою YouControl? Я себе знайшла :)

Таня Кресан для блога Стартап-школи Сікорські Челендж

Коментарі