Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Як отримати інвестиції в Японії. Історія нашого випускника Івана Селезньова.

Іван Селезньов - випускник першої групи нашої стартап-школи. Тоді, в 2014 році, він  був студентом 2-го курсу КПІ (факультет електроніки за спеціальністю фізичної та біомедичної електроніки). А сьогодні Іван навчається в аспірантурі Osaka UniverSity (Японія) і працює в стартапі, який нещодавно отримав інвестиції в розмірі 200 000 доларів.


 

На випуску стартап-школи в 2014 році Іван Селезньов з командою презентував проєкт TechEyes - систему орієнтації у просторі для незрячих людей.

За неповних 3 роки цей проєкт був доведений до стадії впровадження в інфраструктуру міст, набув нової назви Open World і був названий революцією для незрячих. На жаль, широкого розповсюдження в Україні проєкт не отримав.  

В 2017 році команда проєкту презентувала Open World в Кіото (Японія). А згодом Іван  вступив до аспірантури Osaka UniverSity і став співзасновником стартапу Flora, який  нещодавно отримав інвестиції на рекламу в розмірі 22  мільйонів йен (200 000 $).

Проєкт Flora це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. 

Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов

Ідея проєкту народилася,  коли Анна стала свідком депресії у своєї сестри під час вагітності та після втрати другої дитини. В грудні 2020,  під час навчання у Вищій школі менеджменту Кіотського університету, вона вперше анонсувала проєкт «Flora». Тоді ж була оголошена місія проєкту Flora - забезпечити жінок умовами, за яких вони зможуть спокійно насолоджуватися вагітністю, пологами та доглядом за дітьми. 

На той час  вже була запущена бета-версія додатку " Flora Pregnancy App", а з квітня 2021 року на платформі  стартували  "онлайн-уроки під наглядом досвідчених акушерок та психологів".

Flora першою в Японії запропонувала повноцінну групову терапію онлайн та використала метод коучингу, розроблений усередині компанії, щоб показати жінкам, що вони можуть добре про себе подбати. 

Контент платформи  для «спільноти, що підтримує особистість» містить теми «секс, життя, партнерство, харчові звички, розум» і дозволяє:
  • приєднатися до чайної бесіди Zoom
  • поспілкуватися з лектором в «Салоні флори» на конкретну тему
  • отримати поради з дитячого харчування
  • вивчити йогу для вагітних
  • послухати  лекції та семінари експертів
  • отримати психологічну підтримку, яка надає персоналізовані програми терапії з використанням ІІ.
Тож побажаємо команді стартапу FLORA, яка налічує  на сьогодні 12 учасників, успішного росту та популярності в Японії, а також вдалого масштабування по всьому світу!

До речі, випускниця цієї ж групи Ліза Воронкова продала технологію свого першого проєкту  EMwatch (розумниий смарт-годинник) в Японію. Продукт, що вирішує проблему управління стресом, знайшов свого клієнта - адже там, як відомо, дуже стежать за корпоративним здоров'ям.Коментарі