Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Як КПІ ім.Ігоря Сікорського перейшов на дистанційне навчання

Життя вже не буде таким, як раніше. Це треба зрозуміти і прийняти. Пандемії можуть стати в майбутньому звичним явищем.Тому треба озброїтися :), вжити максимальних зусиль, аби підлаштуватися під нові життєві правила в освіті, роботі, відпочинку.


Платформа дистанційного навчання «Сікорський» запрацювала в КПІ практично з початку пандемії . Платформа «Сікорський - це відкрите віртуальне навчальне середовище, яке надає адміністраторам, викладачам та студентам широкі можливості навчання за допомогою сучасних технологій дистанційного навчання, розроблення веб-ресурсів навчальних дисциплін, організації інтерактивної взаємодії між викладачами та студентами, а також управління дистанційним навчальним процесом.

Як все це працює та взамодіє - у відеосюжеті:Стартап школа Sikorsky Challenge

Коментарі