Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

Як КПІ ім.Ігоря Сікорського перейшов на дистанційне навчання

Життя вже не буде таким, як раніше. Це треба зрозуміти і прийняти. Пандемії можуть стати в майбутньому звичним явищем.Тому треба озброїтися :), вжити максимальних зусиль, аби підлаштуватися під нові життєві правила в освіті, роботі, відпочинку.


Платформа дистанційного навчання «Сікорський» запрацювала в КПІ практично з початку пандемії . Платформа «Сікорський - це відкрите віртуальне навчальне середовище, яке надає адміністраторам, викладачам та студентам широкі можливості навчання за допомогою сучасних технологій дистанційного навчання, розроблення веб-ресурсів навчальних дисциплін, організації інтерактивної взаємодії між викладачами та студентами, а також управління дистанційним навчальним процесом.

Як все це працює та взамодіє - у відеосюжеті:Стартап школа Sikorsky Challenge

Коментарі