X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

Як КПІ ім.Ігоря Сікорського перейшов на дистанційне навчання

Життя вже не буде таким, як раніше. Це треба зрозуміти і прийняти. Пандемії можуть стати в майбутньому звичним явищем.Тому треба озброїтися :), вжити максимальних зусиль, аби підлаштуватися під нові життєві правила в освіті, роботі, відпочинку.


Платформа дистанційного навчання «Сікорський» запрацювала в КПІ практично з початку пандемії . Платформа «Сікорський - це відкрите віртуальне навчальне середовище, яке надає адміністраторам, викладачам та студентам широкі можливості навчання за допомогою сучасних технологій дистанційного навчання, розроблення веб-ресурсів навчальних дисциплін, організації інтерактивної взаємодії між викладачами та студентами, а також управління дистанційним навчальним процесом.

Як все це працює та взамодіє - у відеосюжеті:Стартап школа Sikorsky Challenge

Коментарі