Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

З ювілеєм, пане ректоре!

Сьогодні ректору найкращого технічного університету України КПІ Михайлу Згуровському 70 років! 


Є люди, про яких не треба багато розповідати, перераховувати звання, нагороди, досягнення. Достатньо просто назвати ім'я та прізвище. Таким є Михайло Згуровський!

Стартап школа Sikorsky Challenge поздоровляє Вас із ювілеєм  і бажає бути щасливим кожну мить життя! Бажаємо цікавих нових проектів, натхнення, перемог та гідних людей поруч! Ви справжній боєць! Ми пишаємося Вами!


SIKORSKY CHALLENGE