Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

З ювілеєм, пане ректоре!

Сьогодні ректору найкращого технічного університету України КПІ Михайлу Згуровському 70 років! 


Є люди, про яких не треба багато розповідати, перераховувати звання, нагороди, досягнення. Достатньо просто назвати ім'я та прізвище. Таким є Михайло Згуровський!

Стартап школа Sikorsky Challenge поздоровляє Вас із ювілеєм  і бажає бути щасливим кожну мить життя! Бажаємо цікавих нових проектів, натхнення, перемог та гідних людей поруч! Ви справжній боєць! Ми пишаємося Вами!


SIKORSKY CHALLENGE