XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

З ювілеєм, пане ректоре!

Сьогодні ректору найкращого технічного університету України КПІ Михайлу Згуровському 70 років! 


Є люди, про яких не треба багато розповідати, перераховувати звання, нагороди, досягнення. Достатньо просто назвати ім'я та прізвище. Таким є Михайло Згуровський!

Стартап школа Sikorsky Challenge поздоровляє Вас із ювілеєм  і бажає бути щасливим кожну мить життя! Бажаємо цікавих нових проектів, натхнення, перемог та гідних людей поруч! Ви справжній боєць! Ми пишаємося Вами!


SIKORSKY CHALLENGE