Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Набір в групу "Практика запуску стартап" триває. Початок навчання - 12 лютого 2019.

Друзі! Якщо маєте цікаві ідеї чи проекти, мрієте створити стартап-компанію і заробити на цьому гроші, але не знаєте як,  приходьте до нас у Стартап школу Sikorsky Challenge.


З 12 лютого до 10 квітня 2019 ми розпочинаємо навчання за програмою "Практика запуску стартапу". За цей час Ви:
 • дізнаєтесь, чим відрізняється традиційний бізнес від інноваційного (стартапу)
 • попрацюєте над бізнес-моделю своєї ідеї (проекту) та перевірите гіпотези  на потенційних клієнтах
 • розробите фінансову бізнес-модель продукту (послуги)
 • за допомогою наших менторів розробите проект і створите прототип бізнес-продукту
 • дізнаєтесь, як просувати свій стартап в мережі Інтернет
 • отримаєте знання з захисту прав  інтелектуальної власності 
 • навчитесь створювати класні презентації та пітчі 
Після навчання і успішного захисту свого проекту Ви:
 • без конкурсу проходите в фінал 8-го Конкурсу інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019
 • зможете працювати з проектом в бізнес-інкубаторі Sikorsky Challenge та отримувати допомогу наших експертів та фахівців, а також зустрічатися з потенційними інвесторами
 • потрапити на міжнародний  Конкурс стартапів  в м.Хуанджоу (Китай)

З 2018 року Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge є партнером китайської інвестиційної компанії Gold Egg Technology (Хуанджоу). Два проекти Стартап школи Sikorsky Challenge, що зацікавили Gold Egg Technology, в жовтні 2018 були запрошені на китайський конкурс стартапів, а з однією із команд був підписаний договір на відкриття спільної українсько-китайської компанії стартап-компанії.

Серед наших випускників багато успішних стартаперів - Андрій Коноваленко (CanTouch), Ліза Воронкова (FORCE), Антон Галяшинський (Wider), Наталія Шерімбетова (Readerium.Space), та Сергій Мільман (YouControl) та інш.

Приєднуйтесь! Реєстрація - на сторінці сайту

  Коментарі