Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Набір в групу "Практика запуску стартап" триває. Початок навчання - 12 лютого 2019.

Друзі! Якщо маєте цікаві ідеї чи проекти, мрієте створити стартап-компанію і заробити на цьому гроші, але не знаєте як,  приходьте до нас у Стартап школу Sikorsky Challenge.


З 12 лютого до 10 квітня 2019 ми розпочинаємо навчання за програмою "Практика запуску стартапу". За цей час Ви:
 • дізнаєтесь, чим відрізняється традиційний бізнес від інноваційного (стартапу)
 • попрацюєте над бізнес-моделю своєї ідеї (проекту) та перевірите гіпотези  на потенційних клієнтах
 • розробите фінансову бізнес-модель продукту (послуги)
 • за допомогою наших менторів розробите проект і створите прототип бізнес-продукту
 • дізнаєтесь, як просувати свій стартап в мережі Інтернет
 • отримаєте знання з захисту прав  інтелектуальної власності 
 • навчитесь створювати класні презентації та пітчі 
Після навчання і успішного захисту свого проекту Ви:
 • без конкурсу проходите в фінал 8-го Конкурсу інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2019
 • зможете працювати з проектом в бізнес-інкубаторі Sikorsky Challenge та отримувати допомогу наших експертів та фахівців, а також зустрічатися з потенційними інвесторами
 • потрапити на міжнародний  Конкурс стартапів  в м.Хуанджоу (Китай)

З 2018 року Інноваційний холдинг Sikorsky Challenge є партнером китайської інвестиційної компанії Gold Egg Technology (Хуанджоу). Два проекти Стартап школи Sikorsky Challenge, що зацікавили Gold Egg Technology, в жовтні 2018 були запрошені на китайський конкурс стартапів, а з однією із команд був підписаний договір на відкриття спільної українсько-китайської компанії стартап-компанії.

Серед наших випускників багато успішних стартаперів - Андрій Коноваленко (CanTouch), Ліза Воронкова (FORCE), Антон Галяшинський (Wider), Наталія Шерімбетова (Readerium.Space), та Сергій Мільман (YouControl) та інш.

Приєднуйтесь! Реєстрація - на сторінці сайту

  Коментарі