Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

VANHEALTHING - новий спільний криптопроект

26 грудня 2017 року в НТУУ "Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського" відбулось підписання  договіру про співпрацю між Університетом, Науковим парком "Київська політехніка", Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge і венчурним фондом USP Capital.


Метою цього Договору є об'єднання зусиль  і можливостей Сторін  у розробленні  та реалізації інноваційних проектів науковців Університету, Холдингу та USP Capital, й успішне просування результатів їхніх інноваційних проектів Сторін на вітчизняному та світовому ринках.

Першим кроком цієї співпраці стане об'єднання зусиль і команд для створення VANHEALTHING Cryptofund of biotech innovations (далі Cryptofund) - унікальної інвестиційної платформи криптовалютного фонду , що не має на даний момент рівноцінних аналогів в світі та спирається на передові біотехнології, успішні проекти, ефективний фінансовий менеджмент і соціальну користь.

Фінансове та організаційне забезпечення запуску  Cryptofun бере на себе  USP Capital. А Університет, Науковий парк та Холдинг у межах співпраці беруть на себе інформаційну підтримку щодо просування Cryptofund, сприятимуть комунікації з науковцями-авторами науково-технологічних розробок - і командами стартап-проектів.

Олександр Лобанов, управляючий партнер USP Capital Ltd
Олександр Лобанов, управляючий партнер USP Capital :"Змінюється світ, а з ним змінюються  не тільки технології. Цифровими стають і організаційні системи - як фінансові, так і наукові. Саме тому ми вирішили трансформувати наш традиційний  венчурний фонд у криптофонд. Всі ми знаємо, що наступила епоха криптовалют. Можна багато дискутувати на тему - гарно це, чи погано, які у цього перспективи. Але в будь-якому випадку - це даність. І ця даність вже допомогла багатьом компаніям залучити значні кошти на реалізацію своїх проектів. Тому ми вирішили не стояти осторонь і в партнерстві із компаніями та науковцями в сфері біотехнології ми вибрали напрям криптофонду із спеціалізацією BioTech під назвою VANHEALTHING".
 
Інна Малюкова, засновник Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge

Інна Малюкова, засновник Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge, розповіла про багаторічну плідну співпрацю інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge із фондом USP Capital та окреслила майбутню взаємодію Сторін у проекті Cryptofun.

"Що потребує Фонд від нас? Перш за все, інноваційні проекти, що створюються в нашій екосистемі. По-друге, підготовку відібраних Фондом проектів з точки зору бізнес-моделі. І, нарешті, науково-технічну експертизу проектів та інформаційну підтримку Фонду.

У свою чергу, Інноваційна екосистема чекає від Фонду бізнес-експертизи інноваційних проектів і стартапів, фінансову підтримку проектів та просування брендів КПІ, Інноваційного холдингу та Наукового парку в Україні і в світі".

Михайло Згуровський , ректор НТУУ "Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського"
 Михайло Згуровський, ректор НТУУ "КПІ", наголосив на важливості питань  патентування інноваційних проектів та запропонував допомогу фахівців Університету.

Михайло Згуровський зазначив, що у Верховній Раді України  готується ряд проектів майбутніх законів, які регулюватимуть і легалізуватимуть сегменти економіки, що  пов'язані з блокчейн технологіями та виробництвом криптовалют. Він запропонував сприяння щодо  залучення фахівців фонду до групи Верховної Ради для роботи над нормативними документами.

"Це дуже важливе питання, - зазначив Михайло  Згуровський, - тому що ми всі розуміємо, що за блокчейн технологіями майбутнє. І не тільки в питаннях криптовалют".


Таня Кресан для блога Стартап Школи Sikorsky Challenge

Коментарі