X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

TapYourCup від Наталії Шерімбетової.

З Наталі Шерімбетовою Ви, мабуть, знайомі. Вона - тренер з англійської мови та мотиваації (стаж 17 років), проводить навчання індивідуальних і корпоративних клієнтів. Спеціалізується на підвищенні рівня англійської мови від початківця до нижче середнього. Її запатентована учбова робота допомагає досягти поставлених цілей за короткий термін. А ще нам особливо приємно, що вона - випускниця Стартап школи Sikorsky Challenge (2015)..


Вона - авторка цікавого проекта "8words a day" - сервіса для поповнення словникового запасу з англійської мови. Але сьогодні ми розкажемо про новий її проект - сервіс замовлення напоїв та їжі TapYourCup. Чим він цікавий?

Уявіть собі таку ситуацію. За півгодини у Вас ділова зустріч, а Ви ніяк не можете прокинутися. Неймовірно хочеться кави, та й кав'ярня біля метро.  Але часу обмаль!! І тоді на ескалаторі метро Ви заходите на TapYourCup, вибираєте найближче кафе і замовляєте каву. А вже за 5-7 хвилин Ви заходите у кав'ярню і без черги забираєте свою каву :)


Зручно, корисно, приємно! Чи не так ?

Сервіс TapYourCup - мобільний додаток, який дозволяє сплачувати напої та їжу кредиткою (тобто заздалегідь).  Як це працює:

1. При оплаті кредиткою, сервіс TapYourCup не зберігає дані відвідувача на своєму сервері.

2. Оплата здійснюється через Way4Pay платформу.

3. TapYourCup має два додатки для Відвідувача і для Кав'ярні. Для Android і iOS.

4. До сервісу TapYourCup можуть підключитися кав'ярні / бари з відмінним сервісом, інтер'єром та ароматною кавою.

5. Відвідувач вибирає кав'ярню, потім свій напій, оплачує онлайн і приїжджає в кав'ярню забрати своє замовлення.

6. Кав'ярня (тобто бариста) просто отримує повідомлення і виконує замовлення.

Що приємно - сервіс TapYourCup не бере комісію з Відвідувача. На час бета тесту (2-3 місяці)  сервіс буде безкоштовним і для Кав'ярень. Протягом цього часу  команда Наталі Шерімбетової буде на зв'язку 24/7 на випадок якихось помилок.

Наталі Шерімбетова: "Нам дуже важливі всі можливі фідбеки протягом бета-тесту. Просимо кав'ярні встановлювати додаток TapYourCup і підбадьорювати робити предзамовлення та предоплату за 5-7 хвилин до приходу в кав'ярню. Такий стиль роботи з клієнтами дозволить, по-перше, уникнути витрати часу в черзі. По-друге, замовлення обійдеться без готівки, а для кав'ярні більше не потрібно утримувати термінал - оплати можна проводити онлайн з карти на карту в один клік. Це легко і швидко, ніби смс відправляєте"..

А Ви як гадаєте? Може спробуєте? :)

Коментарі