Мільярдер Річард Бренсон відвідав Гостомель

"До біса все! Бери і роби!" ( Річард Бренсон) 29 червня 2022 року засновник компанії з виробництва штучних супутників Virgin Galactic, мільярдер Річард Бренсон побував у Гостомелі. Про це повідомив  голова Гостомельської ОВА Тарас Думенко у Telegram. Річард Бренсон постійно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти РФ, її лідерів та економіки. У Гостомелі він цікавився аеродромом ДП «Антонов», можливостями його відновлення. Представники Укроборонпрому та ДП “Антонов” розповіли гостю про такі перспективи відновлення та наявні проєкти реконструкції летовища.

STARTUP MASTERY Level BRONZE. Післямова.

Два дні інтенсива Startup Mastery  пролетіли миттєво. Було все - нові знання та навички, цікаві знайомства, корисний нетворкінг  і навіть... групові спортивні вправи :) Море позитива. Але головне - до наступної зустрічі треба добряче попрацювати над створенням свого продукту.До фіналу STARTUP MASTERY Level BRONZE  дійшли наступні проекти:

Words2Learn ( Н. Шерембетова)
Соціальна мережа дружньої підтримки (А. Бознар)
Super Box  (М. Пархоменко)
Геоагро оцінка  (Л. Шуміло)
Магія кристалу (А. Щепак)
Necropolis  (В. Мовчан)
Студія пояснювального відео "Синяя лошадь" (Є. Медведєв)
Система автоматичної очистки вікон (команда із Вінниці)
Сонячна термодинамічна електростанція
(Іжицький)

Та що , до роботи, панове :) На Silver рівень потраплять тільки ті, хто встигне зробити мінімально працюючий продукт. До зустрічі! 

Таня Кресан для блога Стартап Школи Sikorsky Challenge

Коментарі