XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

STARTUP MASTERY Level BRONZE. Післямова.

Два дні інтенсива Startup Mastery  пролетіли миттєво. Було все - нові знання та навички, цікаві знайомства, корисний нетворкінг  і навіть... групові спортивні вправи :) Море позитива. Але головне - до наступної зустрічі треба добряче попрацювати над створенням свого продукту.До фіналу STARTUP MASTERY Level BRONZE  дійшли наступні проекти:

Words2Learn ( Н. Шерембетова)
Соціальна мережа дружньої підтримки (А. Бознар)
Super Box  (М. Пархоменко)
Геоагро оцінка  (Л. Шуміло)
Магія кристалу (А. Щепак)
Necropolis  (В. Мовчан)
Студія пояснювального відео "Синяя лошадь" (Є. Медведєв)
Система автоматичної очистки вікон (команда із Вінниці)
Сонячна термодинамічна електростанція
(Іжицький)

Та що , до роботи, панове :) На Silver рівень потраплять тільки ті, хто встигне зробити мінімально працюючий продукт. До зустрічі! 

Таня Кресан для блога Стартап Школи Sikorsky Challenge

Коментарі