Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

STARTUP MASTERY Level BRONZE. Післямова.

Два дні інтенсива Startup Mastery  пролетіли миттєво. Було все - нові знання та навички, цікаві знайомства, корисний нетворкінг  і навіть... групові спортивні вправи :) Море позитива. Але головне - до наступної зустрічі треба добряче попрацювати над створенням свого продукту.До фіналу STARTUP MASTERY Level BRONZE  дійшли наступні проекти:

Words2Learn ( Н. Шерембетова)
Соціальна мережа дружньої підтримки (А. Бознар)
Super Box  (М. Пархоменко)
Геоагро оцінка  (Л. Шуміло)
Магія кристалу (А. Щепак)
Necropolis  (В. Мовчан)
Студія пояснювального відео "Синяя лошадь" (Є. Медведєв)
Система автоматичної очистки вікон (команда із Вінниці)
Сонячна термодинамічна електростанція
(Іжицький)

Та що , до роботи, панове :) На Silver рівень потраплять тільки ті, хто встигне зробити мінімально працюючий продукт. До зустрічі! 

Таня Кресан для блога Стартап Школи Sikorsky Challenge

Коментарі