X ювілейний Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» запрошує

Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 12 по  14 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна. В рамках Фестивалю відбудуться:  Міжнародний форум «Sikorsky Challenge як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України» Виставка стартап проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі Конкурс інноваційних проєктів Підписання попередніх договорів про співпрацю між інвесторами, підприємствами, авторами інноваційних проєктів та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge/Науковим парком «Київська політехніка»  Сторінка Ко

STARTUP MASTERY Level BRONZE. Післямова.

Два дні інтенсива Startup Mastery  пролетіли миттєво. Було все - нові знання та навички, цікаві знайомства, корисний нетворкінг  і навіть... групові спортивні вправи :) Море позитива. Але головне - до наступної зустрічі треба добряче попрацювати над створенням свого продукту.До фіналу STARTUP MASTERY Level BRONZE  дійшли наступні проекти:

Words2Learn ( Н. Шерембетова)
Соціальна мережа дружньої підтримки (А. Бознар)
Super Box  (М. Пархоменко)
Геоагро оцінка  (Л. Шуміло)
Магія кристалу (А. Щепак)
Necropolis  (В. Мовчан)
Студія пояснювального відео "Синяя лошадь" (Є. Медведєв)
Система автоматичної очистки вікон (команда із Вінниці)
Сонячна термодинамічна електростанція
(Іжицький)

Та що , до роботи, панове :) На Silver рівень потраплять тільки ті, хто встигне зробити мінімально працюючий продукт. До зустрічі! 

Таня Кресан для блога Стартап Школи Sikorsky Challenge

Коментарі