Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

В Мариуполе открылась стартап школа. Поздравляем!

28 февраля 2017 года в Приазовском государственном техническом университете (ПГТУ) состоялось открытие стартап школы. 


Школа стартапов в Мариуполе — совместный проект нашей стартап школы Sikorsky Challenge , которая вот уже 3 года успешно работает на базе НТУУ КПИ,  и  ПГТУ Мариуполя.

Организацию и поддержку проекта  обеспечило Агентство США по международному развитию USAID. 

Стать слушателем новой школы может каждый желающий. Работа разбита на несколько этапов. Первый — это введение в инновационное предпринимательство, второй — практика запуска стартапа и третий — работа с потенциальными инвесторами.

ИГОРЬ ПЕЕР, ведущий бизнес-тренер Start Up школы:  "Мы здесь, чтобы поднять вот эту волну инноватики. Чтобы молодые ребята могли не только придумывать что-то новое, но, основываясь на этом новом, создавать новые кампании, создавать новый бизнес и развивать себя, город и страну".Надеемся, что первые выпускники Мариупольской стартап школы успешно поработают над своими проектами и мы увидим их уже этой осенью  среди участников и победителей Фестиваля Sikorsky Challenge 2017. Удачи!

STARTUP SCHOOL

Коментарі