Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Летние встречи в Стартап Школе

13 июля 2016 в Центре инновационного предпринимательства НТУУ "КПИ" произошло очень важное событие - встреча участников Инновационной экосистемы «Sikorsky Challenge» (КПИ) с представителями венчурных фондов и ІТ компаний.

В гостях у Стартап Школы были представители компании  Transfotech Global Development Group, руководители зарубежных дипломатических представительств, фондов «Horizon Capital», WNISEF, компаний Міrатех и других  бизнес-компаний и университетов.


Целью встречи  была презентация Стартап Школы Sikorsky Challenge (ректор НТУУ "КПИ" Михаил Згуровский), презентация проекта по созданию сети  стартап-школ в г.Киеве и других городах Украины (Давид Арье, Rearks re Transfotech, Joint Venture) и обсуждение возможностей партнерской и грантовой поддержки Инновационной экосистемы «Sikorsky Challenge» как пилотного проекта в создании сети стартап-школ в Украине.Игорь Пээр , сооснователь  Стартап Школы Sikorsky Challenge и главный ментор

Модератор встречи Джойс Морин УтсРектор НТУУ "КПИ" Михаил Згуровский
Давид Арье, Rearks re Transfotech; Joint VentureВо второй половине мероприятия перед гостями выступили выпускники Стартап Школы Sikorsky Challenge с презентацией своих проектов, на основе которых  Игорь Пээр провел мастер-класс для участников встречи.
Таня Кресан для блога STARTUP SCHOOL

Коментарі