Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Питч-сессия 16 июня 2016. Не пропустите.

Приглашаем всех желающих принять участие в этом мероприятии. 


Вы хотите выступить с презентацией своего проекта в лучшей инновационной экосистеме Украины Sikorsky Challenge? Тогда регистрируйтесь, готовьте презентацию, питч на 3-5 минут.  И милости просим!

Мы же постараемся собрать интересную компанию заинтересованных лиц -  инвесторов, представителей венчурных компаний, а также группу стартаперской поддержки.


Прием заявок –до 10 июня 2016.
Условия участия и регистрация  - на сайте  

Регистрируйся прямо сейчас. 


Коментарі