Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Питч-сессия 16 июня 2016. Не пропустите.

Приглашаем всех желающих принять участие в этом мероприятии. 


Вы хотите выступить с презентацией своего проекта в лучшей инновационной экосистеме Украины Sikorsky Challenge? Тогда регистрируйтесь, готовьте презентацию, питч на 3-5 минут.  И милости просим!

Мы же постараемся собрать интересную компанию заинтересованных лиц -  инвесторов, представителей венчурных компаний, а также группу стартаперской поддержки.


Прием заявок –до 10 июня 2016.
Условия участия и регистрация  - на сайте  

Регистрируйся прямо сейчас. 


Коментарі