Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Украинский туристический стартап признан лучшим в мире

Украинский туристический сервис Tripmydream победил среди тревел-стартапов на конкурсе  Seedstars Summit 2016 в Швейцарии.

 


Seedstars Summit – престижное международное соревнование стартапов, ориентированное на развивающиеся рынки. В качестве приза команда Tripmydream Тарас Полищук и Андрей Буренок получили 500 тыс. долларов

Tripmydream – украинский сервис, который помогает найти самые выгодные предложения по перелету и проживанию под заданный бюджет.Пользователю достаточно указать пожелания и бюджет поездки – а сервис сам подберет лучшие направления, проанализирует и выдаст самые дешевые рейсы и варианты проживания.

Работа над проектом началась в январе 2013 года, запуск состоялся в апреле 2015-го. Первоначальные инвестиции составили около $300 тыс.

По материалам ресурса ДЕЛО

Коментарі