Мінцифра та Генштаб ЗСУ створюють Армію дронів

Міністерство цифрової трансформації разом з Генштабом ЗСУ та UNITED24 збирає Армію дронів. Метою акції є покриття дронами всієї лінії фронту довжиною близько 2470 км. Армія дронів дозволить моніторити дії ворога, змінювати військові стратегії і в подальшому зберегти якомога більше життів військових. У цьому їм допоможе технологічна Армія дронів. Допомогти ЗСУ і долучитися до збору можна з будь-якого куточка світу й внести свій донейт у два кліки через платформу UNITED24. Або задонатити власний дрон. Комплексна програма з UNITED24 дозволить нам не тільки закуповувати дрони, а й ремонтувати їх, оперативно замінювати, а також проводити навчання пілотів. Перші дрони До ініціативи першим долучився Олег Гороховський та Монобанк. Разом зі своїми клієнтами всього за декілька днів вони зібрали понад 64 млн гривень. А це вже два безпілотних авіаційних комплекси Warmate! За першу ж добу отримали не тільки мільйони гривень донатів на безпілотники для повітряної розвідки, але й сотні повідомлень у

Украинский туристический стартап признан лучшим в мире

Украинский туристический сервис Tripmydream победил среди тревел-стартапов на конкурсе  Seedstars Summit 2016 в Швейцарии.

 


Seedstars Summit – престижное международное соревнование стартапов, ориентированное на развивающиеся рынки. В качестве приза команда Tripmydream Тарас Полищук и Андрей Буренок получили 500 тыс. долларов

Tripmydream – украинский сервис, который помогает найти самые выгодные предложения по перелету и проживанию под заданный бюджет.Пользователю достаточно указать пожелания и бюджет поездки – а сервис сам подберет лучшие направления, проанализирует и выдаст самые дешевые рейсы и варианты проживания.

Работа над проектом началась в январе 2013 года, запуск состоялся в апреле 2015-го. Первоначальные инвестиции составили около $300 тыс.

По материалам ресурса ДЕЛО

Коментарі