Чому в Україні закривають відкриті реєстри?

YouControl - це відкрита платформа, яка дає користувачу вичерпну інформацію про юридичних та фізичних осіб-підприємців, допомагає компаніям эфективно мінімізувати ризики у своїй діяльності та уникати різноманітних втрат, допомагає контролювати роботу державних органів, покращувати державні сервіси і створювати нові.  Про платформу відкритих даних YouControl, засновником якої є випускник нашої стартап-школи Сергій Мільман, ми докладно писали на сторінках нашого блогу  До війни завдяки YouControl наша держава мала увійти в трійку світових лідерів по прозорості, а саме цього потребують від нас наші донори з Європейського союзу та Америки. Але з початком війни по вказівці зверху "через ризики для національної безпеки" відкриті дані були закрити. З того часу YouControl постійно адвокатує надважливу тему - відкриття закритих з 24-го лютого публічних реєстрів. Запити до влади не дали результатів, тому компанія звернулась безпосередньо до користувачів YouControl і запитала: яких акту

Практика запуска стартапа. Сезон 2016.

Так сложилось, что первая группа Стартап Школы Sikorsky Challenge стартовала в  тревожном  феврале 2014 года, когда центр города был окутан дымом горящих шин, транспортное движение парализовано, а на Майдане гибли люди и было тревожно и непонятно,  когда и чем все закончится...


За два года школа выпустила более 200 стартаперов. Среди них и те, чьи проекты уже стали известными не только в Украине, но и зарубежом (Лиза Воронкова, Максим Скричевский, Наталья Шеримбетова) и те ребята, чьи проекты только начинают свой путь к успеху.

29 февраля начались занятия в новой группе второй ступени обучения по программе "Практика запуска стартапа".

Ребята будут работать над своими проектами, разрабатывать финансовые бизнес-модели, работать над прототипами, учиться правильно презентовать и защищать свои стартап-проекты перед инвесторами.

Лучшие проекты будут представлены на V Конкурсе стартапов Sikorsky Challenge в октябре.Ну а новый учебный год начнётся в середине октября после Фестиваля Sikorsky Challenge.

Приглашаем всех желающих пройти обучение в группе первой ступени по программе "Введение в инновационное предпринимательство".  Не забывайте, Конкурс стартапов  Sikorsky Challenge проводится каждый год!

О Стартап Школе и бизнес инкубаторе рассказывает один из руководителей проекта, директор ИПО НТУУ КПИ Инна Малюкова.
Таня Кресан для блога STARTUP SCHOOL

Коментарі