Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

TechBridge x Sikorsky Challenge запрошують на Конкурс "Інновації для гуманітарного розмінування"

Сьогодні Україна зіткнулася з колосальною проблемою – масштабним забрудненням земель вибухонебезпечними предметами. Це не лише загрожує життю та здоров'ю наших громадян, а й стримує розвиток економіки, сільського господарства та повернення мільйонів людей до своїх домівок. Гуманітарне розмінування – це не просто завдання, це наш обов'язковий крок до безпечного та мирного майбутнього!


Саме тому TechBridge x Sikorsky Challenge оголосило Конкурс інноваційних рішень для гуманітарного розмінування територій! Ми шукаємо сміливі, ефективні та креативні ідеї, які допоможуть пришвидшити та зробити безпечнішим процес очищення українських земель від мін та боєприпасів.

Запрошуємо вас долучитися до унікальної ініціативи — конкурсу TechBridge x Sikorsky Innovation Challenge, організованого Міністерством цифрової трансформації України, Урядом Великобританії, Інноваційним холдингом "Сікорські Челлендж", КПІ ім. Ігоря Сікорського та Науковим парком "Київська Політехніка".

Конкурс відбудеться 30 вересня 2025 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у змішаному форматі (очно/дистанційно).

Мета конкурсу — знайти та підтримати інноваційні технології для гуманітарного розмінування, розроблені українськими дослідниками та стартапами. Участь у конкурсі відкриває можливості для:

  • Представлення власних рішень міжнародній спільноті
  • Співпраці з провідними експертами та операторами розмінування
  • Залучення інвестицій та партнерств із британськими компаніями
  • Отримання призів, менторської підтримки та можливості впровадження розробок у реальні проєкти.

Які рішення ми очікуємо?

Ми запрошуємо до участі всіх, хто має ідеї або готові проєкти у сферах:

  • Використання дронів, безпілотних наземних апаратів, AI-аналізу даних, мультисенсорних платформ (GPR, LiDAR, тепловізійні камери) для точного й безпечного виявлення мін та снарядів на великих ділянках
  • Розробка наземних та повітряних роботизованих пристроїв для автоматизованого очищення територій, мінімізації людської участі та ризиків для саперів в реальних умовах
  • Створення та використання електронних карт забруднених територій, платформ для збору та аналізу польової інформації, управління проведенням робіт у режимі реального часу

Чому це важливо?

  • Ваш внесок може допомогти Україні швидше та безпечніше розмінувати власні території, повернути людям домівки, відновити інфраструктуру та сільське господарство.
  • Спільними зусиллями ми прискоримо відновлення та забезпечимо безпечне майбутнє для тисяч українських сімей.

Переможці отримають винагороди:

1 місце  - 3 000$
2 місце  - 2 000$
3 місце  - 1 000 $

Реєстрація -  https://forms.gle/oi8HN9JhSYJPtGSL8

Термін подачі заявок — до 22 вересня 2025 року.


The UK-Ukraine TechBridge - це ініціатива, що реалізується Урядом Великої Британії та Урядом України з січня 2024 року. Вона спрямована на розбудову зв'язків між британською та українською технологічними екосистемами шляхом пошуку взаємних торговельних та інвестиційних можливостей, підтримки інновацій та сприяння навчанню для розвитку технічних навичок в Україні.






Коментарі