Фестиваль Sikorsky Challenge 2024 відбувся! Вітаємо всіх учасників!

З 29 жовтня по 1 листопада 2024 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XIII Міжнародний Фестиваль «Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України».  Це вже третій Фестиваль, що був проведений в умовах війни. Сьогодення поставило перед нами неймовірні виклики, примусило усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України. Післявоєнна відбудова України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами  економіки країни, тому саме цим надважливим напрямам відновлення України і був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2024". Програма Фестивалю була насиченою та цікавою. До Форуму та панельних дискусій долучились  представники органів державної влади, члени міжнародної наглядової ради Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представники фондів, акселераторів, інвестиційних компані...

Український оборонний стартап Buntar Aerospace став найкращим у 2024 році

 Український оборонний стартап Buntar Aerospace отримав звання “Найкращий Стартап Року” та відзнаку “Best Protective Aerial Startup” від Фонду розвитку інновацій. 

Компанія, що була заснована в серпні 2023 року Іваном Кауновим, Катериною Безсудною та Богданом Сасом, досягла значних успіхів у розробці оборонних технологій. За словами представників компанії, шлях від ідеї до успішного стартапу зайняв лише півтора року, демонструючи швидкий розвиток та визнання на ринку.

Значним досягненням Buntar Aerospace стало залучення суттєвих інвестицій. Співзасновники Uklon інвестували 200 000 доларів, що стало їхньою першою публічною інвестицією в українську defence tech індустрію. Загальна сума залучених коштів сягає 2,2 мільйона доларів від українських та закордонних інвесторів. Отримані кошти спрямовуються стартапом на дослідження та розробку, закупівлю компонентів та розширення команди спеціалістів.

Про стартап

Buntar Aerospace розробляє два ключові продукти для військової розвідки. Перший – це Buntar One, розвідувальний БпЛА тактичного рівня. Він відрізняється від аналогів наявністю додаткової камери та модуля візуальної навігації на основі штучного інтелекту. Другий продукт – програмне забезпечення Buntar Copilot, яке автоматизує до 90% роботи оператора БпЛА. Система генерує динамічні плани польотів з урахуванням ситуаційної обізнаності, прогнозу погоди, карт висот та сигналів. Важливою особливістю Buntar Copilot є його сумісність з різними типами безпілотних літальних апаратів.

Коментарі