Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Новий випуск курсу "Інженерія безпілотних систем". Вітаємо!

Нова група курсу "Інженерія безпілотних систем" завершила навчання та здала кваліфікаційний іспит в КПІ. Всі курсанти отримали свідоцтво та кваліфікацію 🏆

Таким чином за період з травня 2023 по травень 2024 року кваліфікованими спеціалістами стали 132 випускники.

Мета цього курсу – навчити спеціалістів основам експлуатації, модернізації та ремонту безпілотних систем різного типу та мотивувати їх до створення нових інноваційних зразків такої техніки. 

До реалізації програми залучені як викладачі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», так і фахівці провідних українських компаній. Зокрема керівних групи профільних підприємств та популяризатор роботобудування в Україні, Єгор Шишенок, який став головним організатором та куратором курсу.

Курс «Інженерія безпілотних систем» є унікальним завдяки поєднанню наукового підходу у вивченні процесів, на яких базується робототехніка, та практичних занять, які дозволяють курсантам ознайомитися з існуючими зразками техніки.

Бажаємо організаторам та випускникам успіхів та творчих здобутків.


Коментарі