Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Випуск стартап-школи відбувся! Що далі?

14 травня 2024 відбулось заключне заняття в нашій стартап-школі.  


На цьому занятті були презентовані наступні проєкти:
 1. Біокурс на базі репетиторського центру "Intelekt_hub" (Яна Мартинова, КПІ ім.Ігоря Сікорського)
 2. Асистент для навчальних закладів на основі ШІ "AI-ASSISTANT" (Кристина Ботвинко, КПІ ім.Ігоря Сікорського)
 3. Онлайн курси англійської мови "Simplish English" (Марія Жданова, КПІ ім.Ігоря Сікорського)
 4. Система візуалізації для двигунів змінного струму "Motor Grapher" (Антон Холоша, КПІ ім.Ігоря Сікорського)
 5. Каркасні інженерні системи BORZO (Курзанцев Володимир, ПП ЄвроКлас)
 6. ФІТОБОКС (Анастасія Владика, Борщівська ЗОШ I-III ступенів №1)
 7. Електромеханічна книжка (Олександр Ющенко)
 8. Освітня онлайн-платформа з фінансової грамотності (Валерій Янковський, ДВНЗ "Донецький національний технічний університет").
Запис виступів: 
     

Дякуємо всім, хто представив цього дня свої проєкти тренерам і менторам нашої стартап-школи. Більша частина виступів була на "п'ятірочку"!!!

Вітаємо, друзі!!! І запрошуємо подавати свої проєкти на цьогорічний Фестиваль Sikorsky Challenge 2024. 

Реєструйся!!!  

Увага! Наша програма продовжується. На вас чекають такі майстер-класи від найкращих українських спікерів:

 • 17 травня (16:00) - Організація стартапу та правила побудови домовленостей з партнерами (Єгор Шишенок, комерційний директор авіаційної компанії ВЕКТОР)
 • 20 травня (12:00) - Чи доцільно використовувати будь-які юридичні питання через використання штучного інтелекту (Анастасія Сварич, засновниця та СЕО міжнародної консалтингової компанії Lextensio)
 • 22 травня (16:00) - Програми по фінансуванню стартапів (Ярослав Ярославський, керівник благодійного фонду СВІЧАДО, відповідальний за роботу з партнерами та спонсорами в команді Sikorsky Challenge)
 • 24 травня (16:00) - Lean Innovation 3.0  (Ігор Пеер, співзасновник SCU, головний тренер стартап-школи Sikorsky Challenge) 

Тетянка Кресан для блогу стартап-школи Sikorsky Challenge

Коментарі