Український маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування у розмірі $8 млн.

Маркетплейс ROZMOVA отримає фінансування від Google for Startups Ukraine Support Fund. В наступному раунді Rozmova отримає фінансування у розмірі $8 млн.  Rozmova (Clearly) – це платформа, яка поєднує психотерапевтів з клієнтами онлайн та офлайн. Продукт створений двома українцями – Дмитром Мараховським і Дмитром Коваленком і запущений за два тижні до початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.  Вітаємо команду Rozmova та особисто Дмитра Коваленка, випускника першої групи нашої стартап-школи Sikorsky Challenge 2014 року. Станом на червень 2024 на платформі працює 500 активних терапевтів у трьох країнах, а користувачі платформи проводять 9000 сесій на місяць. У 2023 році виторг стартапу становив $2 млн, у 2024-му Rozmova очікує вийти на цей показник вже наприкінці червня.  Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відн

Міжнародний Форум "Екологія і мир". Як це було (відео)

15-16 травня в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбувся захід, в якому взяли участь науковці та інноватори в  галузі інженерії та енергетики, фахівці Міноборони та Мінекології України, бізнесмени й депутати, представники Великої Британії, США та Японії. Всі вони об’єдналися задля боротьби з екоцидом, ядерним тероризмом, замінуванням і забрудненням води в Україні.

Оксана Саввова, керівниця проєкту "Наноструктуровані ситали для іммобілізації
радіоактивних відходів"

Упродовж двох днів учасники обговорювали проблему екологічного геноциду, спричиненого війною, та шукали ефективні шляхи виконання восьмого пункту Української Формули Миру — протидії екоциду.

Коментарі