Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

У Київській політехніці відновилось проведення курсу «Інженерія безпілотних систем»

Швидкість, з якою розвивається галузь безпілотних систем в Україні, недосяжна жодному іншому напрямку технологій. До початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, кількість компаній, які спеціалізувались на створенні БПЛА, нараховувала трохи більше двох десятків гравців, а зараз ця цифра перевалила за 250 підприємств і ринок досі не насичений.


Київський Політехнічний Інститут, підтримуючи ініціативу активних профільних компаній, яким вкрай необхідні спеціалісти, а також розуміючи широкі можливості для залучення інженерів інших галузей до національного руху дронобудування, поновив курси підвищення кваліфікації «Інженерія безпілотних систем». Програма курсу була повністю змінена, а кількість практики і майстер-класів зросла з 30% до 70%.

В першій половині року планується навчання лише однієї групи (група №5) за напрямком БПЛА, але всі випускники цієї групи також отримають матеріали курсу по наземним безпілотним системам, який, за бажанням, вони зможуть освоїти самостійно. 

Реєстрація на курс триває до 12 квітня, за посиланням https://forms.gle/D2sWYnL8rMSpzsW58


Коментарі