Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

Стартап-школа Sikorsky Challenge розпочала навчання!

10-й ювілейний сезон нашої стартап-школи розпочався 15 квітня.2024 року. З вітальними словами до учасників групи звернулись засновники стартап-школи Інна Малюкова (керівниця Sikorsky Challenge Ukraine) та Ігор Пеер (бізнес-тренер, Ізраїль). Вони розповіли про історію створення стартап-школи та про досягнення наших випускників. 

  
Олексій Струцинський, директор Інноваційного холдингу Сікорські Челендж, окреслив основні етапи навчання та перспективи майбутньої взаємодії, а Сергій Сергієнко, заступник холдингу, поділився успіхами випускників нашої стартап-школи, які пройшли в 2023 році навчання за спільною із  Шеффілдським університетом програмою.

На навчання за програмою "Практика запуску стартапа" зареєструвались 85 учасників від :

  • КПІ ім.Ігоря Сікорського (Київ)
  • ДВНЗ "Донецький національний технічний університет"
  • Національний університет водного господарства та природокористування (Рівне)
  • Державний торговельно-економічний університет (Київ)
  • Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
  • Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова
  • Сновський ліцей (Чернігівська обл.)
  • Вінницький національний технічний університет
  • ДВНЗ "Ужгородський національний університет"
  • школярі, приватні підприємці, ТОВ, громадські спілки тощо

Серед учасників 31 особа прийшли до нас зі своїми проєктами. Перше заняття показало, що група активна та вмотивована. І це надихає!

Попри проблеми воєнного часу до першого заняття долучились 43 учасника. Для тих, хто час від часу не зможе бути присутнім на заняттях в онлайні, відеозаписи  та презентаційні матеріали будуть доступні в телеграм-каналі стартап-школи. 

Вітаємо, друзі, з цією важливою для нас всіх подією і зробимо все, що від нас залежить, щоб на заключному занятті наші дорогі стартапери здивували всіх презентаціями своїх неймовірних проєктів.

Тримаємо вас в курсі!

Тетянка Кресан для Стартап-школи Sikorsky Challenge  

Коментарі