Випускник нашої стартап-школи Sikorsky Challenge у списку Forbes Asia 30 до 30!

Вітаємо українських засновників японського стартапу FLORA з цим надихаючим  успіхом!  Співзасновики проєкту Анна Крещенко та Іван Селезньов Анна Крещенко: "Рада повідомити, що ми з Іваном увійшли у списку Forbes Asia 30 до 30! Попереду багато хвилювання, багато викликів та можливостей💪. Треба продовжувати працювати, але я пишаюсь, що ми перші українці, які потрапили в список Азії". Анна Крещенко та Іван Селезньов заснували компанію Flora в 2020 році в Кіото.  Проєкт Flora - це інноваційна платформа, яка надає інформацію та психологічну допомогу жінкам у період від статевого дозрівання до менопаузи і призначена зробити здоров'я простим і доступним для кожної жінки. А в Японії, як всі ми знаємо, здоров'ю громадян приділяється особлива увага. Про те, як наш випускник Іван Селезньов опинився в Японії, як долучився до проєкту FLORA, як проєкт розвивався та як залучав інвестиції - читайте на сторінці  нашого блогу За чотири роки існування проєкту до нього приєднались япон

4BIZ оголосив конкурс студентських інноваційних ідей та проектів у галузі аквакультури та рибальства в Чорноморському регіоні

З нагоди Європейського морського дня 2024 року партнери консорціуму 4BIZ (https://4biz.bsun.org/) у співпраці з різними університетами-членами BSUN (https://bsun.org/) організовують спеціальний захід - конкурс студентських інноваційних проектів, бізнес ідей та стартап ідей. 

Захід, який буде організований у м. Констанца, Румунія, має на меті висунути на чільне місце проблему розвитку підприємницького потенціалу студентів, щоб підкреслити необхідність розвитку навичок та вмінь для впровадження інновацій у галузі аквакультури та рибальства в Чорноморському регіоні.

Тематика заходу присвячена галузі аквакультури та рибальства, підходам зеленого переходу в цій сфері, захисту морських біотопів, пов'язаних з експлуатацією рибних та інших морських харчових ресурсів, аквакультурі та марикультурі, використанню супутникових даних для моніторингу, запобігання та управління екологічними проблемами, пов'язаними з антропогенною діяльністю в морських екосистемах, морській біології та генетиці, що застосовуються для потреб сектору, логістичним та технологічним аспектам, відновлюваним джерелам енергії та іншим темам, пов'язаним з потребами сектору в екологічних інноваційних рішеннях.

Кінцева дата прийому конкурсних пропозицій: 1 червня 2024 р.
Оголошення фіналістів конкурсу: 5 червня 2024 р.
Підготовка до фіналу з менторською підтримкою: 5 - 15 червня 2024 р.
Фінал конкурсу: 21 червня 2024 р. (змішаний формат)

Докладна інформація про конкурс, фінальний захід та порядок реєстрації  - за посиланням

Коментарі