XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 відбувся!!!!

З 24 по 27 жовтня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся XII Міжнародний Фестиваль Sikorsky Challenge 2023 . На цьогорічний Конкурс інноваційних стартап-проєктів було подано 200 заявок. До фіналу  експертами були відібрані 130 проєктів за 5-ма секціями:.   "Авіація і космос"- 49   "Інфраструктура та промисловий хайтек"- 14    "Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека" - 14   "Біомедична інженерія та здоров’я людини" - 29  "Енергетична та екологічна безпека, «зелена» енергетика" - 17 Окремо були представлені позаконкурсні міжнародні грантові проєкти та стартапи  іноземних університетів/організацій – партнерів Sikorsky Challenge Ukraine. На участь у Фестивалі зареєструвалась рекордна кількість учасників - 860 осіб  (710 очно та 150 дистанційно). За подіями цьогорічного Фестивалю спостерігали  з  19 країн світу: США, Британії, Ізраїлю, Японії, Німеччини, Іспанії, Швеції, Туреччина, Португалія,  Чехія, Болгарія, Румунія, Польща,

Акселераційна програма "Стійке місто" запрошує

Київська міська державна адміністрація у співпраці з Klitschko Foundation, КПІ імені Ігоря Сікорського та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge започаткували акселераційну програму «Стійке місто».Акселераційна програма «Стійке місто» об’єднає талановитих розробників, дизайнерів, урбаністів та інших креативних особистостей для пошуку інноваційних технологічних рішень, спрямованих на підвищення стійкості житлових будівель Києва.

 

“Стійкість міста – це не лише відповідь на виклики, але й шлях до інновацій, де творчі мислителі об'єднують зусилля для створення міста майбутнього. Участь у City Resilience Accelerator — це шанс не лише змінити Київ, але й впровадити нові проєкти сталого та стійкого розвитку,” (Петро Оленич, керівник цифрової трансформації Києва).

 

В рамках програми «Стійке місто» відбудеться Конкурс інноваційних проєктів «Смарт-системи енергомоніторингу та програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту», який охопить такі напрями:
  • Аналітичні системи енергетичного менеджменту житлових будівель
  •  Програмні рішення для аналізу даних з систем обліку енергії
  •  Інтерфейси для відображення результатів енергомоніторингу
  •  Системи IoT для збору даних
  •  Алгоритми машинного навчання для прогнозування та оптимізації енергоспоживання
  •  Інше в контексті смарт-систем і програмних рішень енергомоніторингу та енергетичного менеджменту.
Станьте частиною майбутнього! Запрошуємо до участі у Конкурсі всіх бажаючих, хто має ідеї та технічні рішення у цих напрямах!

Конкурс відбудеться 26-27 червня 2024року

(формат проведення змішаний - online та очна присутність)

Гранти для переможців: 1 місце – $ 2000, 2 та 3 місця – по $ 1300


Перспективні для впровадження проєкти отримають можливість:
  • Пройти акселерацію за програмою «Стійке місто»
  • Взяти участь у фіналі XIII міжнародного Фестивалю «Sikorsky Challenge 2024»
  • Знайти інвесторів для виконання замовлень чи відкриття невеликих стартап-компаній у Києві.

Сайт Конкурсу – https://event.sikorskychallenge.com/stiyke-misto/

 

Подати заявку на Конкурс -https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcianXBqsgnTpVgfmJIwlV1OXZ64zydzR-Hagl5THtz-5oPA/viewform

 

Реєстрація триває до 25 травня 2024р.
Коментарі