Надзвичайно успішних людей вирізняє одна риса: професор з Гарварду її назвав

Професор Гарвардської бізнес-школи Джозеф Фуллер провів кілька років, працюючи з найуспішнішими людьми світу та вивчаючи їх – від керівників зі списку Fortune 500 до лауреатів Нобелівської премії. Він виявив, що дуже успішних людей відрізняє від усіх інших не їхня впевненість чи ділова хватка. Вирішальну роль відіграє їхня здатність до адаптації, пише CNBC Make It. "Вони не прив'язані до якогось заздалегідь визначеного кар'єрного шляху, який вони обрали, коли були студентами або починали свою першу роботу. Вони відкриті до несподіваних можливостей і приймають зміни, а не бояться їх", – розповідає він. Ставити кар'єрні цілі та визначати терміни для їх досягнення – це чудово. Небезпека, за словами Фуллера, полягає в тому, що ви так сильно схиляєтеся до своїх переконань, що стаєте закритими для зміни шляху. Наприклад, ви можете відмовитися від роботи в невеликому стартапі, який вас цікавить і добре оплачується, тому що ви завжди планували працювати у великій, відомій

Акселераційна програма "Стійке місто" запрошує

Київська міська державна адміністрація у співпраці з Klitschko Foundation, КПІ імені Ігоря Сікорського та Інноваційним холдингом Sikorsky Challenge започаткували акселераційну програму «Стійке місто».Акселераційна програма «Стійке місто» об’єднає талановитих розробників, дизайнерів, урбаністів та інших креативних особистостей для пошуку інноваційних технологічних рішень, спрямованих на підвищення стійкості житлових будівель Києва.

 

“Стійкість міста – це не лише відповідь на виклики, але й шлях до інновацій, де творчі мислителі об'єднують зусилля для створення міста майбутнього. Участь у City Resilience Accelerator — це шанс не лише змінити Київ, але й впровадити нові проєкти сталого та стійкого розвитку,” (Петро Оленич, керівник цифрової трансформації Києва).

 

В рамках програми «Стійке місто» відбудеться Конкурс інноваційних проєктів «Смарт-системи енергомоніторингу та програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту», який охопить такі напрями:
  • Аналітичні системи енергетичного менеджменту житлових будівель
  •  Програмні рішення для аналізу даних з систем обліку енергії
  •  Інтерфейси для відображення результатів енергомоніторингу
  •  Системи IoT для збору даних
  •  Алгоритми машинного навчання для прогнозування та оптимізації енергоспоживання
  •  Інше в контексті смарт-систем і програмних рішень енергомоніторингу та енергетичного менеджменту.
Станьте частиною майбутнього! Запрошуємо до участі у Конкурсі всіх бажаючих, хто має ідеї та технічні рішення у цих напрямах!

Конкурс відбудеться 26-27 червня 2024року

(формат проведення змішаний - online та очна присутність)

Гранти для переможців: 1 місце – $ 2000, 2 та 3 місця – по $ 1300


Перспективні для впровадження проєкти отримають можливість:
  • Пройти акселерацію за програмою «Стійке місто»
  • Взяти участь у фіналі XIII міжнародного Фестивалю «Sikorsky Challenge 2024»
  • Знайти інвесторів для виконання замовлень чи відкриття невеликих стартап-компаній у Києві.

Сайт Конкурсу – https://event.sikorskychallenge.com/stiyke-misto/

 

Подати заявку на Конкурс -https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcianXBqsgnTpVgfmJIwlV1OXZ64zydzR-Hagl5THtz-5oPA/viewform

 

Реєстрація триває до 25 травня 2024р.
Коментарі